✔️ویزای توریستی کانادا

توریستی،مولتیپل،مولتی پنج ساله،ویزیتور
اقامت یونان

✔️ویزای توریستی کانادا

ویزای توریستی کانادا یا همان ویزای گردشگری کانادا که به ویزای چند بار ورود به کانادا (ویزای مولتیپل) نیز مشهور است، برای تفریح و بازدید از جاذبه های دیدنی کشور کانادا و دیدار خانواده و دوستان به متقاضیان داده می شود. با این ویزا می‌توانید به مدت ۶ ماه در کانادا بمانید. در این مطلب به هزینه، مدارک مورد نیاز و شرایط دریافت ویزا توریستی کانادا می پردازیم. 

هرآنچه درباره ویزای توریستی کانادا باید بدانید

درباره شرایط ویزای توریستی Visitor Visa چه چیزهایی را باید بدانیم؟ و چه اقداماتی لازم است انجام دهیم تا نتیجه بهتری بگیریم و درخواستمان ریجکت نشود؟ اسناد و مدارکی که باید برای دریافت ویزا ارائه کنیم چیست؟

کانادا کشوری است با جاذبه های توریستی بی نظیر و طبیعت زیبا که گردشگران را از سراسر جان به سوی این سرزمین می‌کشاند. سالیانه میلیون ها توریست با هدف گردش و تفریح یا دیدار با افراد خانواده و دوستان و آشنایان، با دریافت ویزای توریستی کانادا بصورت کاملا قانونی به این کشور سفر می کنند. به همین منظور اگر قصد سفر به کانادا را دارید لازم است تا از مجوز ورود به این کشور و ویزای کانادا برخوردار باشید.

انواع ویزای توریستی کانادا Visitor Visa

 

ویزای توریستی کانادا شامل سه نوع ویزا (ویزای سینگل، ویزای مولتیپل و سوپر ویزای کانادا) می شود که در ادامه به بررسی شرایط هر کدام می پردازیم:

 • ویزای سینگل کانادا

این نوع ویزای توریستی کانادا، تنها یکبار فرصت ورود به کشور کانادا را برای فرد متقاضی (در زمان مشخص شده) فراهم می کند؛ به گونه ای که با تمام شدن مدت اعتبار این ویزا، فرد ملزم به ترک خاک کانادا می باشد.

 • ویزای مولتیپل کانادا

ویزای مولتیپل یا ویزای مولتی کانادا از جمله ویزای های توریستی ۵ ساله می باشد که ضمن فراهم کردن اقامت موقت برای فرد، پس از پایان مدت زمان اعتبار پاسپورت، اعتبار خود را از دست می دهد.

این ویزا با داشتن شرایطی چون فراهم کردن اقامت در کانادا به مدت ۶ ماه پس از هر بار ورود، تمدید ویزا به مدت ۶ ماه در صورت داشتن شرایط قانع کننده، داشتن اعتبار تا پایان اعتبار پاسپورت و نامحدود بودن دفعات ورود به کانادا به یکی از پرطرفدارترین ویزاهای توریستی کانادا تبدیل شده است. البته باید توجه کنید که داشتن دعوتنامه رسمی از کشور کانادا، یکی از مدارک لازم جهت دریافت ویزای مولتی کانادا می باشد.

سوپر ویزای کانادا

از دیگر انواع ویزای توریستی، سوپر ویزا کانادا یا ویزای والدین است که مناسب برای پدر بزرگ، مادر بزرگ و یا پدر و مادر فردی است که ضمن برخورداری از اقامت دائم کانادا، سن بالای ۱۸ سال دارد. البته دریافت این نوع ویزا نیز مستلزم ارائه دعوتنامه ای معتبر از کشور کانادا (از سوی فرزند و یا نوه) می باشد.

مدت زمان اعتبار ویزای توریستی کانادا

 

مدت زمان اعتبار ویزای توریستی، بسته به نوع ویزا متفاوت می باشد:

 • مدت زمان اعتبار ویزای سینگل، ۶ ماه (افرادی که دارای این نوع ویزا هستند، در صورت خارج شدن از کشور کانادا باید مجدد ویزا دریافت کنند.)
 • مدت زمان اعتبار ویزای مولتیپل، ۵ سال است.
 • مدت زمان اعتبار سوپر ویزای کانادا، ۲ سال است (توجه شود که مدت اعتبار پاسپورت دارندگان این نوع ویزا، ۱۰ ساله می باشد.)
 • مدت زمان اعتبار ویزای مالتیپل (ویزای چند بار ورود)، ۶ ماه است (توجه شود که دارندگان این نوع ویزا لازم است تا هر ۶ ماه، از کشور کانادا خارج شوند.)

اما بطور کلی تا پایان زمان اعتبار گذرنامه، ویزای توریستی کانادا برای متقاضیان معتبر است.

شرایط اخذ ویزای توریستی کانادا

 • برخورداری از گذرنامه ای معتبر
 • برخورداری از سلامت جسم و روان
 • برخورداری از تمکن مالی
 • داشتن برنامه ای دقیق برای بازدید از کانادا
 • تعهد دادن جهت اثبات بازگشت به کشور خود
 • نداشتن سوء پیشینه
 • رعایت کردن تمامی قوانین مربوط به کانادا در هنگام سفر به این کشور

مدارک لازم برای ویزای توریستی کانادا

 • داشتن پاسپورتی معتبر با حداقل ۶ ماه اعتبار(به همراه عکس پاسپورتی)
 • ارائه دعوت نامه از جانب فرد یا یک سازمان در کشور کانادا و یا برنامه بازدید بطور دقیق
 • ارائه مدارک تمکن مالی
 • پر کردن فرم های مربوطه جهت دریافت ویزای کانادا 
 • سپری کردن مراحل مربوط به انگشت نگاری سفارت کانادا (به جهت عدم فعالیت سفارت کانادا در تهران لازم است تا افراد متقاضی به سفارت کانادا در کشورهای دیگر همچون ترکیه مراجعه نمایند.)
 • پرداخت کردن هزینه های مربوطه جهت دریافت ویزای مسافرتی
 • ارائه مدارکی که نشان دهنده وابستگی متقاضی به کشور خودش است (در واقع لازم است تا فرد برای اثبات و قانع کردن آفیسر، مدارکی چون سوابق شغلی و فیش مرخصی و حقوقی، اسناد دارایی و تعداد ویزاهای مسافرتی به کشورهای قبلی را برای نشان دادن وابستگی به کشور خود و دریافت ویزای توریستی کانادا ارائه دهد.)

 

البته باید توجه شود که موارد ذکر شده فقط شامل لیست کلی از مدارک لازم برای ویزای توریستی کانادا است. قوانین و مقررات و شرایط دریافت ویزا با توجه به شرایط فردی هر متقاضی باید بررسی شود. در صورتی که تمایل به دریافت ویزای توریستی کانادا تضمینی با کمترین هزینه و در کوتاهترین زمان دارید، می توانید با کارشناسان سازمان مهاجرتی الهام کیا، تماس بگیرید. مشاوران ما در تمام مراحل پروسه دریافت ویزا همراه شما خواهند بود.

آشنایی با جاذبه‌های توریستی کشور کانادا

اگر علاقه‌مند به گردش در طبیعت و دیدن جاذبه‌های طبیعی فوق‌العاده هستید، کانادا به چندین دلیل بهترین کشور برای سفر توریستی است. نیاگارا مرتفع‌ترین آبشار جهان با منظره‌ای شگفت‌انگیز در این کشور قرار دارد.

اگر علاقه‌مند به ورزش‌های زمستانی و اسکی هستید، مناطق سردسیر Mont Tremblant با نوع پوشش گیاهی خاص خود یکی از بهترین نقاط دنیا برای این کار است.

اگر به حیوانات و طبیعت‌های خاص و منحصر به فرد علاقه دارید، دیدن خرس‌های قطبی چرچیل در مانیتوبا و وال‌های غول‌پیکر در آب‌های شبه جزیره توفینو تجربه‌ای فراموش نشدنی برای شما خواهد بود. چنانچه به ورزش‌های آبی، دریاچه‌ها و گردش در سواحل اقیانوس‌ها علاقه‌مند هستید، همه چیز در کانادا کنار هم گذاشته شده است و علاقه‌مندان به صخره‌نوردی و کوه‌نوردی نیز می‌توانند در کوهستان‌های صخره‌ای اعجاب‌انگیز این کشور خاطرات تکرار نشدنی برای خود خلق کنند.

کانادا کشور پارک‌های جنگلی است، علاقه‌مندان ماجراجویی در طبیعت می‌توانند در چندین پارک جنگلی شگفت‌انگیز همچون پارک ملی بنف (Banff) ، گرو مورن (Gros Morne، الگون و یوهو (Yohoگردش کنند و با قطار شیشه‌ای از تورنتو به ونکور سفر کنند. همچنین علاقه‌مندان به عکاسی و هنر نیز در بهشتی از چشمه‌های این کشور، مناطق تاریخی مونترآل و برج سی ان شهر تورنتو می‌توانند چشم‌گیرترین مناظر را به ثبت دوربین خود برسانند.

 

یزای توریستی کانادا چیست؟

ویزای توریستی کانادا (visitor visa) یا ویزای اقامت موقت کانادا یک سند رسمی است که از جانب دولت کانادا صادر شده و به پاسپورت شما چسبانده می‌شود. این سند نشان می‌دهد که شما شرایط لازم برای ورود به کشور کانادا احراز کرده‌اید.

این ویزا مخصوص کسانی است که می‌خواهند به مدت محدود در کانادا اقامت داشته باشند و بیشتر توسط گردشگران و اشخاصی که برای دیدار خانواده خود به کانادا مسافرت می‌کنند، مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ اما گاهی اوقات نیز برای استفاده از فرودگاه‌های کانادا به منظور سفر به سایر کشورهای جهان نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مدت اعتبار ویزای توریستی کانادا

اکثر گردشگران می‌توانند به وسیله این ویزا تا 6 ماه در کانادا اقامت داشته باشند. هنگامی که وارد کشور شدید، مامور خدمات مرزی می‌تواند اجازه اقامت شما بیشتر یا کمتر از 6 ماه را صادر کند، در این صورت مامور مربوطه زمان خروج از کشور را بر روی پاسپورت شما درج خواهد نمود یا حتی ممکن است به شما سندی داده شود که  Visitor recordنام دارد و زمانی خروج شما از کشور بر روی آن ثبت شده است.

اگر مهر زمان خروج بر روی پاسپورت شما درج نشود، فقط می‌توانید 6 ماه پس از زمان ورود و یا فقط تا زمان منقضی شدن پاسپورت در کانادا اقامت داشته باشید. در صورت احتیاج به این مهر و احتیاج به اقامت بیشتر در فرودگاه به کیوسک مامور سرویس مرزی مراجعه نمایید.

 

افراد واجد شرایط برای دریافت ویزای توریستی کانادا

فقط کسانی می‌توانند ویزای توریستی کانادا را دریافت کنند که دارای شرایط زیر باشند :

 • داشتن مدرک معتبر برای مسافرت مانند پاسپورت
 • داشتن وضع سلامتی مناسب
 • نداشتن سوابق جنایی یا محکومیت‌های مربوط به مهاجرت
 • اثبات این موضوع به مامور مهاجرت که شما در کشور خود وابستگی‌هایی دارد که شما را ملزم به بازگشت می‌کند. (مثل کار، خانه، دارایی یا خانواده)
 • قانع کردن مامور مهاجرت به این موضوع که پس تمام شدن گردش خود، کشور کانادا را ترک خواهید کرد.
 • داشتن پول کافی برای اقامت: میزان پول مورد نیاز شما بسته میزان اقامت شما و محل اقامت متفاوت خواهد بود.
 • همچنین ممکن است که به تست سلامت پزشکی و ارائه دعوت‌نامه از کسانی که در کانادا زندگی می‌کنند، نیز احتیاج باشد.

شیوه دریافت ویزای توریستی کانادا

برای دریافت ویزای توریستی کانادا، می‌توانید مدارک مورد نیاز را به دو طریق آنلاین و کاغذی برای بررسی و صدور ویزا به دولت کانادا ارسال کنید. ارسال آنلاین مدارک به دلایل زیر مزیت‌های بیشتری نسبت به شیوه کاغذی آن دارد :

 • احتیاجی به هزینه پست مدارک نیست و مدارک شما به سرعت دریافت می‌شود.
 • پروسه رسیدگی به پرونده‌های آنلاین سریع‌تر انجام می‌شود.
 • از تاخیرهای به وجود آمده در پروسه بازگشت مدارک جلوگیری می‌شود. نقصان پرونده شما به صورت آنلاین به شما اطلاع داده می‌شود.
 • اگر نیاز به مدارک بیشتر بود، می‌توانید به صورت آنلاین آن‌ها را ارسال کنید.
 • تا زمانی که نیاز به پاسپورت نباشد، احتیاجی به ارائه آن نیست و فقط در مرحله صدور و الصاق ویزا نیاز به ارائه پاسپورت می‌باشد.
 • می‌توانید وضعیت پرونده خود را به صورت آنلاین در حساب کاربری خود مشاهده کنید و متوجه شوید در چه مرحله‌ای از دریافت ویزا قرار دارید.

مراحل تشکیل پرونده آنلاین به منظور دریافت ویزای توریستی کانادا

 1. ثبت ‌نام در سایت رسمی کانادا (https://www.canada.ca)
 2. تکمیل آنلاین فرم‌ها و سوالاتی که به منظور تشکیل پرونده برای اخذ ویزای توریستی کانادا به آن‌ها نیاز است.
 3. مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای توریستی کانادا را بر روی سایت آپلود کنید.
 4. هزینه بررسی پرونده و انگشت‌نگاری برای اخذ ویزای توریستی کانادا را به صورت آنلاین پرداخت نمایید.
 5. مراحل تشکیل پرونده را خاتمه دهید و منتظر دریافت نامه انگشت‌نگاری باشید.
 6. پس از 24 ساعت از تشکیل پرونده آنلاین برای ویزای توریستی کانادا نامه‌ای دریافت خواهید کرد که شما را برای انگشت‌نگاری و عکس‌برداری به یکی از دفاتر وک ( (VAC کانادا ارجاع داده است. پس از دریافت این نامه باید آن را پرینت بگیرید و حداکثر ظرف مدت 30 روز به دفتر وک تعیین شده مراجعه کنید.
 7. پس از انجام انگشت‌نگاری و گرفتن عکس در یکی از دفاتر وک کانادا، پرونده شما بررسی می‌شود و پس از مدتی نتیجه آن به شما گزارش خواهد شد.
 8. در صورتی که درخواست ویزای توریستی شما مورد موافقت قرار گیرد، از شما درخواست می‌شود که پاسپورت خود را به منظور صدور و الصاق ویزا توریستی کانادا به دفاتر وک تحویل دهید. در صورتی که درخواست صدور ویزای شما مورد قبول واقع نشود و یا اصطلاحا ریجکت شود، باید مجددا به منظور اصلاح مدارک و رفع مشکلات اقدام نمایید.

مراحل تشکیل پرونده کاغذی به منظور دریافت ویزای توریستی کانادا

 1. دریافت وقت ملاقات از دفاتر وک کانادا
 2. مراجعه به دفتر وک مورد نظر و تکمیل نمودن فرم‌های مربوط
 3. ارائه مدارک مورد نیاز برای تشکیل پرونده و پرداخت هزینه‌های صدور ویزای توریستی کانادا
 4. انگشت‌نگاری و گرفتن عکس در دفتر وک مربوطه.
 5. منتظر اعلام نتیجه پرونده بمانید.

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای توریستی کانادا

مدارک هویتی معتبر

شما باید یک اسکن خوانا از این صفحات پاسپورت خود داشته باشید:

 • صفحه اول پاسپورت
 • صفحاتی که مهر ورود و خروج بر روی آن خورده و ویزا بر روی آن الصاق شده است.

اسکن یه قطعه عکس

 • عکس مورد استفاده باید عکسی باشد که دارای استانداردهای عکس پاسپورتی باشد. (تمام رخ بودن، بدون عینک و آرایش، پشت سفید بودن و ....)
 • اندازه عکس باید ۴.۵ * ۳.۵ سانتی‌متر باشد.
 • کیفیت و رزولشن عکس باید 600 پیکسل در هر اینچ (DPI) باشد.
 • فرمت فایل عکس JPG و یا JPEG2000 باشد.

ارائه مدارک مربوط به تمکن مالی

همانطور که قبلا گفته شد، تنها فردی شرایط دریافت ویزای توریستی کانادا را دارد که گواهی‌های معتبری در زمینه تمکن مالی خود ارائه کند و اثبات کند که در مدت اقامت خود در کانادا از عهده مخارج  زندگی در کانادا برمی‌آید. این مدارک می‌تواند شامل موارد زیر باشد:

 • گردش حساب 3 ماه گذشته
 • ارائه سند تمکن مالی بانکی که به زبان انگلیسی ترجمه شده باشد.
 • گواهی مربوط به پرداخت هزینه رزرو هتل‌ها و یا بلیط هواپیما
 • ارائه دعوت‌نامه از شخصی که میزبان شما در کشور کاناداست.
 • مدرک وام آموزشی یا دانشجویی از یک موسسه مالی معتبر

ارائه مدارک مربوط به وابستگی به کشور مبدا خود

یکی دیگر از شرایط ویزای توریستی کانادا، گواهی این موضوع است که شما به کشور مبدا خود وابستگی دارید و پس از اتمام سفر خود، کشور کانادا را ترک خواهید کرد. این مدارک می‌تواند شامل موارد زیر باشد :

 • گواهی داشتن ملک در کشور مبدا
 • گواهی داشتن کار و خانواده در کشور مبدا
 • گواهی داشتن دارایی در کشور مبدا
 • ارائه برنامه‌های قابل قبول از سفر خود به کانادا که به صورت مشخص هدف شما از سفر را تشریح کند.

ارائه مدارک مربوط به تاریخچه سفر 

 این مدارک نشان‌دهنده تاریخچه سفر شما به کشور‌های دیگر می‌باشد و می‌تواند شامل موارد زیر باشد :

 • گذرنامه یا ویزاهای قبلی (منقضی شده یا معتبر)
 • مهرهای ورود و خروج ثبت شده در پاسپورت
 • کارت‌های پرواز

 

هزینه دریافت ویزای توریستی کانادا

به صورت کلی می‌توان دو هزینه نوع هزینه برای دریافت ویزای کانادا در نظر گرفت :

 1. هزینه ثابت که شامل :
 • هزینه بررسی پرونده به مبلغ 100 دلار کانادا
 • هزینه انگشت‌نگاری و گرفتن عکس به مبلغ 85 دلار کانادا (در صورت همراه داشتن خانواده در سفر این مبلغ می‌تواند تا 170 کانادا نیز افزایش یابد.)
 • مبلغ کمی نیز به عنوان هزینه صدور و چاپ ویزا دریافت می‌شود.
 1. هزینه‌های متغیر:

                       هزینه متغیر برای ایرانیان بیشتر شامل مسافرت به کشورهای همسایه به منظور مراجعه به دفاتر وک کاناداست، که شامل هزینه سفر و اقامت در این کشورها می‌شود و بسیار متغیر است.

 

مدت زمان دریافت ویزای توریستی کانادا

مدت زمان دریافت ویزای توریستی کانادا با توجه به عوامل زیر متغیر است :

 • وجود یا عدم وجود شرایط کرونایی در جهان
 • میزان تکمیل بودن و مدارک ارسال شده برای دریافت ویزا
 • مدت زمان احراز هویت اطلاعات ارسالی شما
 • مدت زمانی که شما برای تکمیل مدارک یا مراجعه به دفاتر وک صرف می‌کنید.

با توجه به شرایط کرونایی فعلی در کشورهای جهان، مدت زمان دریافت ویزای توریستی کانادا بنا بر گزارش سایت رسمی کشور کانادا تاحداکثر  272 روز افرایش یافته است؛ اما انتظار می‌رود پس از اتمام شرایط کرونایی در جهان و بهبود شرایط حداکثر تا 133 روز ویزا صادر شود.

در صورتی که می‌خواهید مدت زمان صدور ویزای توریستی خود را کاهش دهید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که از خدمات مشاوره‌ای ما در موسسه حامی مهاجر استفاده کنید، به دلیل تجربه و تخصص ما در این زمینه مدت صدور ویزا تا حد زیادی کاهش خواهد یافت.

ویزای توریستی تضمینی کانادا

اگر به دنبال ویزای توریستی تضمینی کانادا یا ویزای توریستی کانادا با گارانتی 100 درصد فوری یا ویزای توریستی کانادا تضمینی با برگشت وجه هستید، خبرهای بدی برای شما داریم. چنین چیزی یک دروغ بزرگ است. هیچ شرکتی یا موسسه مهاجرتی نمی‌تواند چنین ادعایی داشته باشد، چرا که :

 • تایید صلاحیت یک شخص برای دریافت ویزا فقط در صلاحیت دولت کاناداست که هیچگونه رانت و یا پارتی در زمینه کارهای تایید صلاحیت خود نمی‌پذیرد، بنابراین هیچ شخصی نمی‌تواند پذیرش شما را تضمین کند.
 • مدت زمان صدور ویزا نیز در حیطه وظایف مامورین بررسی پرونده شماست و موسسه‌های مهاجرتی نمی‌توانند کار شما را بدون نوبت راه بیاندازند.
 • مبلغی که شما بابت هزینه‌های تشکیل پرونده می‌پردازید مستقیما به حساب دولت کانادا واریز می‌شود، پس برگشت وجه در صورت عدم پذیرش درخواست شما امکانپذیر نیست. مگر آنکه موسسه مهاجرتی مورد نظر شما، با دروغگویی مبلغ بالاتری از شما دریافت کند و مبلغ اضافه دریافت شده را به عنوان تضمین برگشت پول شما قرار دهد.

دروغ ویزای توریستی تضمینی کانادا وقتی آشکارتر می‌شود که بدانید حدود 90 درصد پرونده‌های تشکیل شده به منظور صدور ویزا پذیرش نشده و یا اصطلاحا ریجکت می‌شوند. تنها کاری که شما می‌توانید برای بالا بردن شانس خود برای پذیرش پرونده و صدور سریع‌تر ویزای خود انجام دهید این است که با تنظیم دقیق مدارک از ریجکت شدن درخواست ویزای خود جلوگیری کنید و راهکارهایی اصلاح پرونده خود در زمان ریجکت شدن را بدانید.

ما در موسسه حامی مهاجر افتخار آن را داریم که با راهنمایی دقیق و چک کردن مدارک شما، احتمال عدم پذیرش و ریجکتی درخواست ویزای توریستی شما را به پایین‌ترین حد خود برسانیم و با ارائه راهکارهای عملی به کار شما سرعت بخشیم؛ ما حتی پس از شکست و ریجکت شدن درخواست ویزای شما هم کنارتان هستیم و توانسته‌ایم درصد بالایی از ریجکتی‌ها را با راهنمایی‌های مناسب حل و فصل کنیم. در صورت نیاز به خدماتمان، حتما با مرکز تماس حامی مهاجر تماس حاصل کنید و یا از راه‌های ارتباطی دیگر به ما پیام دهید.

 نحوه اخذ ویزای توریستی کانادا در شرایط کرونا

نحوه سفر به کانادا و اخذ ویزای توریستی در شرایط کرونا کمی متفاوت‌تر از شرایط عادی است. از جمله این تفاوت‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • طولانی‌تر شدن پروسه بررسی پرونده و صدور ویزا
 • احتیاج به مدارک بیشتر در پروسه دریافت ویزا (به عنوان نمونه انجام تست‌های پزشکی در کشور مبدا)
 • امکان تعطیلی برخی از دفاتر وک (VAC)
 • اولویت‌بندی شدن درخواست‌ها و اهمیت بیشتر به درخواست‌های ضروری‌تر
 • امکان ثبت و تشکیل پرونده فقط به صورت آنلاین صورت می‌پذیرد.

شیوه دریافت ویزای توریستی کانادا با دعوت‌ نامه

برای انکه درخواست ویزای توریستی کانادای شما با احتمال بیشتری مورد پذیرش قرار گیرد. بهتر است که در مدارک ارسالی خود دعوت‌نامه‌ای رسمی از شهروندان کانادا و یا افرادی که اقامت دائم کانادا را دارند، وجود داشته باشد. وجود این دعوت‌نامه پروسه بررسی پرونده شما را سریع‌تر خواهد کرد و امکان پذیرش پرونده شما را بالاتر خواهد برد. توجه داشته باشید برای آنکه دعوت‌نامه ارسالی شما اثر بیشتری داشته باشد، باید خصوصیات زیر را دارا باشد :

 • از طرف اقوام درجه یک شما و یا یک میزبان معتبر گردشگری باشد.
 • رسمی باشد و جعل و تقلب در آن رخ نداده باشد.

 

 

مکن مالی ویزای توریستی کانادا

همانطور که پیش‌تر اشاره کردیم، یکی از مدارک لازم برای صدور ویزای توریستی کانادا احراز این موضوع است که شما تمکن مالی کافی برای اقامت موقت در کشور کانادا را دارا هستید، بنابراین حداقل دارایی و یا تضمین حساب بانکی شما باید در حدی باشد که کفاف اقامت موقت در کانادا و هزینه رفت و آمد شما را بدهد و یا آنکه یکی از شهروندان کانادایی به طور رسمی اعلام کند که هزینه‌های زندگی و اقامت شما در کانادا را تامین خواهد کرد. بنابراین برای درخواست ویزای توریستی به تمکن مالی حداقلی 2000 دلار کانادا در ماه نیاز خواهید داشت.

چگونگی کار با ویزای توریستی کانادا

همانطور که گفته شد، ویزای توریستی فقط به منظور اقامت موقت در کشور کانادا و با اهداف توریستی و یا دیدار خانواده صادر می‌شود. بنابراین اقدام به اشتغال و کار کردن با این ویزا مجاز نیست. چنانچه محرز شود که با این ویزا اقدام به کار کرده‌اید، ویزای شما باطل می‌شود.

 

 

سازمان مهاجرتی الهام کیا
کانادا ویزاکانادا اقامت کانادا تحصیل کانادا سرمایه گذاری کانادا استارت اپ کانادا استارت آپ ویزا مهاجرت کانادا تحصیلی دانش اموزی کانادا تحصیلی دانشگاه پذیرش کالج پذیرش دانشگاه کانادا اپلای کارشناسی اپلای کارشناسی ارشد اپلای مستر اپلای مستر دوم اپلای دکتری پست داک پست دکتری فرصت مطالعاتی کانادا مهاجرت ثبت شرکت کانادا ویزای کار جاب آفر کانادا پیشنهاد کار اکسپرس اینتری اکسپرس انتری اسکیل ورکر اسکیل ترید اسکیل ورکر استانی کارآفرینی کانادا 
اسپانسرشیب اسپانسرشیب فرزندان اسپانسرشیب والدین اسپانسرشیب همسر خوداشتغالی کانادا اقامت دائم کانادا پاسپورت برنامه های استانی کانادا دعوتنامه کاری کانادا توریستی کانادا پناهندگی کانادا کانادا IMP ICT INTERA COMPANY TRANSFER IMMIGRATION CANADA TORENTO VANCOUVER EXPRESS ENTERY VISA STUDY STUDENT VISA WORK VISA 
سازمان مهاجرتی الهام کیا

 

 

 

 

whatsapp
09015940289

برای پیش مشاوره رایگان و راهنمایی بیشتر، با کارشناسان کیا در ارتباط باشید

درخواست مشاوره

رزرو وقت مشاوره

ما به شما کمک میکنیم با توجه به شرایطتان بهترین گزینه را برای مهاجرت انتخاب کنید.با ما در ارتباط باشید.

required
سریع‌ترین راه ارتباطی با سازمان مهاجرتی الهام کیا
0901-5940289