Job

مهاجرت به کانادا از طریق کار

Job

مهاجرت از طریق کار به کانادا

کشور کانادا با داشتن یک سیستم اقتصادی قوی و پایدار و تراکم جمعیتی پایین، به مقصد اول مهاجرین تبدیل شده و بالا‌ترین رتبه و میزان پذیرش مهاجر در جهان را دارد. اقتصاد رو به رشد کانادا، باعث فراهم شدن فرصت‌های شغلی بیش از مقدار نیروی کار داخلی شده است. به همین دلیل بسیاری از مهاجرین، شانس خود را برای گرفتن اقامت دائم با مهاجرت از طریق کار امتحان می‌کنند. دولت کانادا برای مهاجرت از طریق کار، یک‌سری قانون و برنامه طراحی کرده، که در این مقاله به معرفی آن‌ها می‌پردازیم.

 

شرایط مهاجرت از طریق کار چگونه است؟

در بین روش‌های مهاجرت به کانادا، مهاجرت از طریق کار بین ایرانیان از محبوبیت زیادی برخوردار است. برای گرفتن این نوع ویزا نیز، مانند سایر ویزا‌ها باید از یکسری فیلتر‌ها عبور کرد. در ابتدا باید با شرایط مهاجرت به کانادا از طریق کار آشنا شد، البته این شرایط با توجه به نوع برنامه انتخابی می‌تواند متفاوت باشد.

 • داشتن حداقل پنج سال سابقه کار مرتبط
 • سن تا 40 سال
 • ایلتس 7 به بالا
 • مدرک حداقل کارشناسی

اخذ ویزای کاری کانادا به چند صورت است؟

به طور معمول گرفتن ویزای کاری در کانادا، به دو صورت امکان پذیر است:

·       داشتن جاب آفر (پیشنهاد شغلی) از یک کارفرمای کانادایی

برای گرفتن این نوع ویزای کاری، فرد متقاضی باید یک پیشنهاد کاری از یک کارفرما در کانادا داشته باشد. در روش JOB OFFER، برخی از مناطق کانادا که با کمبود نیروی کار مواجه شده‌اند لیستی از مشاغل بدون نیرو را ارائه می‌دهند. اگر فرد متقاضی، در زمینه مشاغل ارائه شده از تخصص و دانش کافی برخوردار باشد، بعد از مصاحبه با کارفرما و توافق نهایی می‌تواند پیشنهاد کار را دریافت کند.

البته موقعیت شغلی پیشنهاد شده به فرد متقاضی، به گونه‌ای نیست که یک شهروند کانادایی بتواند به آن مشغول شود. زیرا اولویت در پیشنهاد کاری، با شهروندان کانادایی است.

اخذ اقامت کانادا از طریق جاب آفر، ابتدا به صورت موقت است؛ فرد متقاضی بعد از حدود 3 سال کار و حضور در کشور کانادا، می‌تواند از طریق برنامه اکسپرس اینتری موفق به دریافت اقامت دائم کانادا شود.

در روش JOB OFFER این امکان وجود دارد که فرد متقاضی برای خانواده خود (همسر و فرزندان) ویزای همراه بگیرد. یکی دیگر از مزایای داشتن یک نامه پیشنهاد کاری از کارفرمای کانادایی، برخورداری از امتیازاتی مانند بیمه درمانی رایگان و تحصیل برای فرد مهاجر و خانواده او است.

· اخد اقامت کانادا از طریق اکسپرس اینتری

اخذ اقامت دائم کانادا با برنامه اکسپرس اینتری، یکی از بهترین روش‌ها برای مهاجرت فرد متخصص به کانادا است. سیستم express entry  که از ابتدای سال 2015 راه اندازی شده است، سیستم مهاجرت از طریق کار کانادا را به طور کامل تغییر داد.

در اصل اکسپرس اینتری، ابزاری برای انتخاب، مقایسه و نمره دادن به مهاجرین بوده و متقاضیان مهاجرت از طریق کار را به خود درگیر می‌کند. افراد متقاضی برای اکسپرس اینتری باید زیر 34 سال سن داشته و نمره مدرک زبان آن‌ها بالای 7 و فوق لیسانس داشته باشند. در صورت نداشتن هر یک از موارد گفته شده، فرد متقاضی شانسی در این سیستم نخواهد داشت. در نهایت فردی که از این طریق موفق به مهاجرت به کانادا می‌شود، از همان ابتدا اقامت دائم این کشور را دریافت خواهد کرد.

پایه سیستم اکسپرس اینتری، امتیازدهی بوده و هر یک از ویژگی‌های اعلام شده توسط فرد متقاضی، امتیاز ویژه‌ای برای او دارد. فرد مهاجر باید در مرحله اول این سیستم از 100 امتیاز، حدود 67 امتیاز را کسب کرده تا بتواند به مرحله دوم برود. در مرحله دوم که POOL نام داشته و 1200 امتیاز دارد، دوباره ویژگی فرد متقاضی بررسی می‌شود. در این مرحله به هر شخصی که بیشترین امتیاز را کسب کرده باشد، از طرف دولت کانادا دعوت نامه و اقامت دائم داده خواهد شد.

ملیت، سن، تعداد اعضای خانواده، میزان تحصیلات و سطح مهارت زبان برخی از عوامل تاثیر گذار در امتیاز دهی اکسپرس اینتری هستند.

 

برای گرفتن ویزای کار کانادا به چه مدارکی نیاز است؟

فرد متقاضی باید قبل از فرستادن مدارک خود، به سایت اداره مهاجرت کانادا ابتدا با یک وکیل یا موسسه مهاجرتی مشورت کرده و از درست بودن مدارک برای دریافت ویزای کانادا اطمینان حاصل کند.

 

 • اصل پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار
 • ارائه شناسنامه همراه با ترجمه
 • ارائه مدارک مربوط به سابقه تحصیلی با ترجمه
 • ارائه مدارک مربوط به سابقه کاری
 • ارائه مدرک زبان انگلیسی و فرانسوی
 • گواهی و اسناد تمکن مالی
 • گواهی سلامت پزشکی
 • گواهی عدم سوپیشینه

هزینه ویزای کار کانادا چقدر است؟

متقاضیان اخذ ویزای کاری کانادا، برای جلو رفتن و پیشروی امور باید هزینه‌هایی را به دلار کانادا پرداخت کنند. هزینه ویزای کار کانادا شامل هزینه فرایند درخواست بررسی مدارک، هزینه دریافت مجوز کار نامحدود و هزینه انگشت نگاری و…است. این هزینه‌ها ثابت نبوده و در گذر زمان دچار نوساناتی خواهد شد. از بین هزینه‌های گفته شده تنها هزینه دریافت مجوز کار نامحدود است که به متقاضی برگردانده خواهد شد.

 

آیا امکان تمدید ویزای کار وجود دارد؟

بله، امکان تمدید ویزای کار وجود دارد. هنگامی که کارفرما درخواست جدیدی به اداره کار کانادا بفرستد متقاضی باید برای تمدید ویزای کار، حداقل 30 روز مانده به پایان اعتبار، مدرک خود را تمدید کند. در چنین شرایطی است که فرد مهاجر، بعد از درخواست تمدید در یک ماه گذشته، می‌تواند با وجود تمام شدن مدت اعتبار به صورت قانونی در کانادا مشغول به کار باشد.

 

پرستار دارای پروانه کار (Registered Nurse)

یکی از دلایل افزایش تقاضا برای پرستاران RN در کانادا، پیر شدن جمعیت کانادا و تقاضا برای نیروی کار متخصص است. انجمن پرستاران انتاریو در سال ۲۰۲۱ اعلام کرده است که بیمارستان های این استان با ۱۰ هزار جای خالی برای موقعیت های پرستاری رو به رو است. به همین علت این استان به خوبی از پرستاران بین المللی یا داخلی استقبال می کند.

استان های پر متقاضی در کانادا برای پرستاران RN

همه استان های کانادا به جز ساسکاچوان و نیوفاندلند و لابرادور که تقاضا در آن ها عادلانه است.

استان های پردرآمد برای پرستاران RN در کانادا

 نوناووت، استان های شمال غربی و یوکان

میانگین دستمزد پرستاران RN در ساعت

 ۳۷.۶۰ دلار

مدرک مورد نیاز برای پرستاران RN در کانادا

حداقل کارشناسی پرستاری

 

راننده کامیون

بخشی از اقتصاد کشور کانادا وابسته به رانندگان کامیون است اما ممکن است جوانان کانادایی نتوانند خلاء کمبود رانندگان را پر کنند. به همین علت کشور کانادا همواره به دنبال جذب نیروهای بین المللی در این زمنیه است.

تقریبا نیمی از نیروی کار رانندگان کامیون بین ۴۶ تا ۶۵ سال سن دارند بنابراین بسیاری از این افراد تا دهه های آینده بازنشسته می شوند. پیش بینی می شود که استان بریتیش کلمبیا از سال ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۹، حدودا ۱۳۳۳۶ فرصت شغلی را برای رانندگان کامیون به وجود بیاورد.

استان های پرمتقاضی در کانادا برای رانندگان کامیون

 نوا اسکوشیا، انتاریو، کبک و یوکان

میانگین دستمزد رانندگان کامیون در ساعت

 ۲۱.۶۷ دلار

استان های پردرآمد برای رانندگان کامیون در کانادا

 یوکان، مناطق شمال غربی و استان آلبرتا

مدرک مورد نیاز برای رانندگان کامیون

گذراندن دوره آموزشی رانندگی کامیون، اخذ مجوزها و تائيدیه های لازم

 

استاد دانشگاه

کمبود استاد دانشگاه در رشته های مختلف نیز یکی دیگر از معضلات سیستم آموزشی کشور کانادا است چرا که رشد نرخ بازنشستگی اساتید در دانشگاه های کانادا، این کشور را با کمبود استاد رو به رو کرده است.

استان های پرمتقاضی در کانادا برای استاد دانشگاه

 انتاریو و کبک

میانگین دستمزد استاد دانشگاه در ساعت

 ۳۷.۹۳ دلار

استان های پردرآمد برای استاد دانشگاه در کانادا

 یوکان، نوناووت، استان های شمال غربی و آلبرتا

مدرک مورد نیاز برای استاد دانشگاه در کانادا

 بسته به رشته مورد نظر حداقل مدرک کارشناسی ارشد

 

مشاور مدیریت بازرگانی

کشور کانادا به عنوان یک قطب صنعتی مهم در جهان همواره بخش مهمی از درآمد خود را از طریق تجارت و بازرگانی به دست می آورد با این حال این کشور با کمبود مشاوران مدیریت بازرگانی رو به رو است. با توجه به افزایش انتظارات تقاضا برای خدمات مشاوره حرفه ای و بازنشستگی نیروهای کار، نیاز به وجود نیروهای کار در استان هایی مانند بریتیش کلمبیا بیش از پیش حس می شود.

استان های پرمتقاضی برای مشاور مدیریت بازرگانی

 بریتیش کلمبیا، مانیتوبا، نیوبرانزویک، نوا اسکوشیا، انتاریو، کبک و ساسکاچوان

استان های پردرآمد برای مشاور مدیریت بازرگانی در کانادا

 آلبرتا، ساسکاچوان و بریتیش کلمبیا

میانگین دستمزد مشاور مدیریت بازرگانی در ساعت

 ۳۶.۵۵ دلار

مدرک مورد نیاز برای مشاور مدیریت بازرگانی در کانادا

 لیسانس مرتبط با رشته بازرگانی

 

جوشکار

افزایش نرخ بازنشستگی در شغل جوشکاری این کشور را با کمبود جوشکار مواجه کرده است. با توجه به پیشرفت های مداوم در بخش تولید، جوشکارانی که مهارت بالایی دارند احتمالاً از موقعیت های شغلی بهتری نسبت به کسانی که فقط توانایی های اولیه دارند برخوردار می شوند.

استان های پرمتقاضی در کانادا برای جوشکاران

پرنس ادوارد آیلند و بریتیش کلمبیا

میانگین دستمزد جوشکاران در ساعت

 ۲۵.۰۰ دلار

استان های پردرآمد برای جوشکاری در کانادا

 آلبرتا، نیوفاندلند و لابرادور و بریتیش کلمبیا

مدرک مورد نیاز برای جوشکاری در کانادا

 تکمیل آموزش حرفه ای یا دوره کارآموزی در رشته جوشکاری

 

فیزیوتراپی

فیزیوتراپی در کانادا یکی از حرفه های پر متقاضی به شمار می رود چرا که جمعیت این کشور رو به پیر شدن می رود و سالمندان نیاز به فیزیوتراپیست دارند.

استان های پرمتقاضی در کانادا برای فیزیوتراپی

 نیوبرانزویک، انتاریو، منیتوبا، بریتیش کلمبیا و ساسکاچوان

میانگین دستمزد فیزیوتراپیست ها در ساعت

 ۲۳دلار

استان های پردرآمد برای فیزیوتراپی کانادا

 ساسکاچوان، نیوفاندلند و لابرادو و آلبرتا

مدرک مورد نیاز برای فیزیوتراپی در کانادا

 حداقل کارشناسی فیزیوتراپی

 

مهندسی نرم افزار

استان های پرمتقاضی در کانادا برای مهندسی نرم افزار

ساسکاچوان، پرنس ادوارد آیلند، نیوبرانزویک، کبک، نوا اسکوشیا، انتاریو

میانگین دستمزد مهندسان نرم افزار در ساعت

 ۴۳.۲۷ دلار

استان های پردرآمد برای مهندسی نرم افزارکانادا

 آلبرتا، انتاریو و منیتوبا

مدرک مورد نیاز برای مهندسی نرم افزار کانادا

 حداقل کارشناسی

 

مهندس هوافضا

اگر به دنبال مشاغل پر درآمد در کانادا و پر متقاضی هستید، مهندسی هوافضا می تواند همان چیزی باشد که به دنبال آن می گردید. افزایش تقاضا برای نیروهای متخصص در حوزه مهندسی هوافضا همزمان با رشد صنعت، اشتغال و نیز افزایش بازنشستگی های افراد در این حوزه بیش از پیش شده است.

با ورود ناوگان های هواپیما در کانادا و اعمال مقررات امنیتی و زیست محیطی در کشور کانادا، انتظار می رود تقاضا برای هواپیماها در این کشور بیشتر شود. به همین علت این فرصت بسیار خوبی برای ورود به مشاغل مهندسی هوافضا در این کشور است.

استان های پرمتقاضی در کانادا برای مهندسی هوافضا

نوا اسکوشیا، انتاریو و کبک

میانگین دستمزد مهندسان هوافضا در ساعت

۳۹.۴۲ دلار

استان های پردرآمد برای مهندسی هوافضا کانادا

کبک، انتاریو و نوا اسکوشیا

مدرک مورد نیاز برای مهندسی هوافضا در کانادا

حداقل کارشناسی هوافضا و مجوزهای استانی

 

روانشناس

با توجه به اهمیت بالای کشور کانادا به مسائل مربوط به بهداشت روانی در تمامی بخش های جامعه، روانشناسی تا ۵ سال آینده یکی از پر متقاضی ترین مشاغل در کانادا خواهد بود. خوشبختانه رشته روانشناسی در کانادا دارای گرایش ها و تخصص های متعددی از جمله روانشناسی کودک، روانشناسی رفتاری یا رواشناسی شناختی است.

استان های پرمتقاضی در کانادا برای روانشناسی

پرنس ادوارد آیلند، نوا اسکوشیا، نیوبرانزویک، ساسکاچوان، بریتیش کلمبیا

میانگین دستمزد روانشناسان در ساعت

 ۴۰.۰۰ دلار

استان های پردرآمد برای روانشناسان کانادا

 ساسکاچوان، آلبرتا و نوا اسکوشیا

مدرک مورد نیاز برای روانشناسان کانادا

 مدرک کارشناسی ارشد یا دکتری

 

جدول نرخ بیکاری کانادا

استان نرخ بیکاری تغییرات ماهانه
بریتیش کلمبیا ۷.۲ ۰.۱ درصد
آلبرتا ۱۱.۰ ۰.۱ درصد (کاهش بیکاری)
ساسکاچوان ۷.۸ ۰.۹ درصد
منیتوبا ۸.۲ ۰.۸ درصد
انتاریو ۹.۵ ۰.۴ درصد
کبک ۶.۷ ۰.۵ درصد (کاهش بیکاری)
نیوبرانزویک ۹.۳ ۰.۳ درصد (کاهش بیکاری)
پرنس ادوارد آیلند ۱۰.۱ ۰.۱ درصد (کاهش بیکاری)
نوا اسکوشیا ۸.۶ ۲.۲ درصد
نیوفاندلند و لابرادور ۱۲.۳ ۰.۱ درصد
یوکان ۵.۱ ۰.۹ درصد
سرزمین های شمال غربی کانادا ۶.۱ ۰.۵ درصد (کاهش بیکاری)
نوناووت ۸.۸ ۲.۵ درصد (کاهش بیکاری)

کانادا در کل ۱۹ میلیون نفر نیروی کار دارد. بیش از ۷۵ درصد از جمعیت کانادا در بخش خدمات این کشور اشتغال دارند. بخش های تولید هواپیما و وسایل نقلیه نیز بخش مهمی از اشتغال این کشور را تشکیل می دهند. بخش تولید در کشور کانادا ۱۳ درصد از کل نیروی کار را شامل می شود و کشاورزی تنها ۲ درصد سهم دارد. به همین ترتیب کلیه بخش های مربوط به صنعت ساختمان نیز ۶ درصد از کل نیروی کار را شامل می شود.

 • نوناووت یکی از استان هایی است که بیشترین میزان نرخ بیکاری را به خود اختصاص داده است چرا که این استان در مقایسه با دیگر استان ها از امکانات کمتری برخوردار است. اما با این حال اگر تخصص کافی داشته باشید، فرصت های شغلی بسیاری  پیش روی شما قرار خواهد گرفت پس اصلا نگران نباشید!
 • از طرف دیگر استان یوکان کمترین نرخ بیکاری را به خود اختصاص داده است چرا که اقتصاد این استان از راه های مختلفی از جمله داشتن ذخایر معدنی با ارزش مانند طلا، نقره، سرب و روی تامین می شود. بیشترین حوزه های اشتغال در این استان شامل مشاغل خدمات عمومی، ساخت و ساز و خرده فروشی است.

طبق اطلاعات به دست آمده توسط اداره آمار کشور کانادا، بهترین زمان برای مهاجران به ویژه برای افرادی که می خواهند در مناطقی مانند آلبرتا، ساسکاچوان و منیتوبا مستقر شوند، بین گروه سنی 25 تا 54 سال است.

افرادی که به این استان های کانادا مهاجرت می کنند در مقایسه با مهاجرانی که به مناطق دیگر این کشور مانند ونکوور، مونترال و تورنتو نقل مکان می کنند، با موقعیت های شغلی بیشتری رو به رو خواهند بود چرا که این استان ها به دلیل کمبود نیروی کار ماهر، ظرفیت های شغلی بالاتری دارند.

در تمام ایالت های کانادا تعادل نسبی بین دخل و خرج برقرار است برای مثال اگر در شهرهای گران قیمت مثل تورنتو زندگی کنید، قائدتا درامد شما هم بیشتر وسطح زندگی در مقایسه با سایر ایالت ها بسیار بالاتر است و اگر انتخاب شما شهرهای مقرون به صرفه تر باشد، درامد شما نسبت به شهرهای بزرگ کمتر است.

کاریابی در کانادا

یکی از راه های کاریابی در کانادا، مراجعه به سایت های کاریابی کانادا است.

چند نمونه از سایت های کاریابی کانادا

جستجوی کار و ارائه درخواست شغلی در کانادا

به طور کلی چندین روش برای جست و جوی کار در کشور کانادا وجود دارد در قسمت زیر به ۶ مورد اصلی برای این کار اشاره می شود.

داشتن Work Permit ‌یا همان اجازه کار یکی از اقدامات اولیه درخواست کار و اخذ شغل مورد نظر است. البته توجه داشته باشید که مشاغل خاصی وجود دارند که شما را از داشتن Work Permit معاف می کنند. شما می توانید از طریق برنامه موقت کارگران خارجی TFWP یا IMP مجوز کار در کانادا را بگیرید.

مجوزهای کار تحت قوانین TFWP بسته شده اند، این بدان معناست که شما فقط می توانید برای یک کارفرمای خاص در کانادا که دارای LMIA است کار کنید. اجازه کار تحت IMP می تواند باز و بسته باشد، با این وجود کارفرمای شما برای استخدام شما نیازی به تهیه LMIA ندارد.

نمونه ای از مجوزهای کار آزاد، ویزای تعطیلات کاری و اجازه کار پس از تحصیل در کانادا است.

یکی دیگر از شرایط الزامی برای درخواست کار در کشور کانادا داشتن رزومه است. رزومه نویسی اصول خاصی دارد که برای افسر اداره مهاجرت کانادا از اهمیت بسیاری برخوردار است.

 

پس از یافتن شغل مورد نظر از سایت های کاریابی که در قسمت بالا به آن اشاره کردیم. وقت آن رسیده است که درخواست خود را با چندین شرکت مطرح کنید. ارسال یک رزومه مشابه برای چندین شرکت اشتباه محض است!

با کسب اطلاعات در مورد شرکتی که قصد کار در آن را دارید، اطلاعات مربوط به رزومه خود را تغییر دهید. توجه داشته باشید که نباید بیش از حد اغراق کنید! ارسال اطلاعات نادرست و دروغین عواقب بدی به دنبال خواهد داشت.

برای هر پست شغلی درخواست نکنید. بسیاری از مشاغل موجود در سایت های کاریابی انتخابی هستند و برخی از شرکت ها احتمالا درمورد متقاضیان با یکدیگر صحبت می کنند. بنابراین ممکن است کارفرماها متوجه شوند که شما اطلاعات و رزومه کاری خود را کپی پیست کرده و برای چندین شرکت فرستاده اید.

بسیاری از افراد فرصت شغلی در کشور و شرکت مورد نظرشان را تنها به دلیل کاستی در پیگیری درخواست شغلی خود از دست می دهند. در ابتدا مطمئن شوید اطلاعات شخصی و ایمیل خود را به درستی وارد کرده اید و مرتبا ایمیل و حتی پوشه spam را بررسی کنید.

این امر در خصوص مصاحبه های شغلی نیز صدق می کند. بسیاری از کارفرماها وقت مصاحبه های حضوری را از طریق ایمیل با شما هماهنگ می کنند و اگر به هر دلیلی ایمیل خود را پاسخ ندهید، کارفرماها این امر را حاکی از بی اهمیتی، عدم علاقه مندی شما برای کار و بی نظمی شما تلقی می کنند.

به عنوان مثال اگر در کانادا تحصیل می کنید و قصد دارید بعد از تحصیل در کانادا، در این کشور کار کنید، رو به رو شدن با رویدادهای حرفه ای و ملاقات با افراد و کار در شرکت های مختلف به صورت پاره وقت هم از نظر مالی به شما کمک خواهد کرد و هم اینکه یک فرصت عالی برای ایجاد رزومه ای قوی خواهید داشت.

بسیاری از حرفه ها و مشاغل موجود در کانادا مانند رشته های پرستاری یا رشته های آموزشی و تدریسی برای محافظت از سلامتی و ایمنی مردم در نظر گرفته شده اند. به همین علت ممکن است برخی از نهادهای نظارتی نیاز به مدارک بیشتری برای استخدام نیروی های کار داشته باشند یا اینکه بخواهند صلاحیت شما را با انجام یک آزمون بسنجند. به همین علت قبل از اقدام نهایی برای درخواست شغل مورد نظر این موارد را بررسی کنید.

موارد گفته شده در بالا مهمترین نکات موجود در هنگام درخواست شغل در کانادا است. با این حال ممکن است برخی از افراد کاستی هایی در مدارک خود داشته باشند.

 

نکات طلایی کاریابی در کانادا

پرس و جو از دوستان و آشنایان کانادایی

اگر چه روزانه مشاغل زیادی روی سایت های کاریابی معتبر کانادا قرار می گیرند اما با این حال بسیاری از مشاغل هستند که کارفرمایان ترجیح می دهند به دنبال فردی مطمئن و آشنا بگردند به همین علت اگر فردی از آشنایان شما در آن شرکت کار کند می تواند شما را به کارفرما معرفی کند.

از این رو بهتر است که از دوستان خود در کانادا غافل نشوید!

بررسی سایت های رسمی شرکت مورد نظر

ممکن است طی تحقیقات شما در سایت شرکت ها متوجه شوید که شرکت مورد نظرتان درخواست نیروی خود را تنها از طریق وب سایت رسمی خود اعلام کرده است و هیچ آگهی در سایت های کاریابی نگذاشته است.

 بنابراین به شما پیشنهاد می کنیم که بررسی سایت های شرکت ها فراموش نشود!

رزومه قوی

مسلما آن چه باعث برتری افراد و کسب امتیاز بالا می شود، داشتن رزومه قوی است. کارفرمایان کانادایی ترجیح می دهند افرادی را استخدام کنند که علاوه بر بالا بودن نمراتشان، سابقه و تجربه کاری خوبی داشته باشند.

پیگیری مداوم سایت های کاریابی

سعی کنید هر روز پیگیر کار خود باشید و سایت های کاریابی و شرکت های خواهان نیروی کار را چک کنید. ممکن است در این میان شانس گرفتن یک شغل مناسب را به دست بیاورید.

گرفتن تخصص های مرتبط با حوزه کاری

در صورت امکان در گردهمایی ها، کنفرانس ها و دوره های کوتاه مدت مرتبط با شغل خود شرکت کنید چرا که این گواهی ها و تائیدیه ها خود نیز می تواند رزومه شما را پر بار کند.

 

برخی قوانین مربوط به کار در کانادا

ساعات کاری در کانادا

هفته کاری استاندارد از استانی به استان دیگر متفاوت است. این ساعات کاری از ۴۰ تا ۴۸ ساعت ممکن است متفاوت باشد اما همه استان ها حداقل ۱ روز استراحت ۲۴ ساعته را مجاز می دانند.

حداقل نرخ دستمزد توسط هر استان تعیین می شود اما تا کنون کمترین میزان درآمد در ساعت مربوط به نیوفاندلند با درآمد ۵.۲۵ دلار در ساعت بوده است.

علاوه بر آن، با وجود یکسان بودن ساعات کاری افراد، کارکنان و کارگران زیر ۱۸ سال در آلبرتا و انتاریو دستمزد پایین تری دارند. به طورکلی افراد با توجه به شغل و موقعیت شغلی خود می توانند ساعات کاری مختلفی داشته باشند.

 اطلاعات کاری در کشور کانادا به صورت استاندارد

 • به طور میانگین افراد روزانه ۸ ساعت کار می کنند.
 • کارمندان معمولا در روز یکشنبه استراحت می کنند و روز تعطیلی دارند.
 • در صورتی که در یک هفته چندین روز تعطیل وجود داشته باشد، به ازای هر روز تعطیل، ساعات کاری ۸ ساعت کاهش می یابد.
 • افراد بسته به جایی که در آن کار می کنند، ممکن است در شرایط خاص، ساعات کاری بیشتری داشته باشند. به عنوان مثال در شرایط اضطراری، کارمندان به صورت فشرده یا شیفت تا ۱۲ ساعت در روز هم کار می کنند.
 • مشاغلی مانند رانندگان حمل و نقل در ترانزیت، کارگران کشتی ها و ملوانان در حوزه حمل و نقل دریایی و کارگران مربوط به حوزه های راه آهن ساعات کاری متفاوتی دارند.
 • مشاغلی که به صورت پاره وقت و یا شیفتی هستند نیز ساعات کاری آن ها از میزان استاندارد گفته شده کمتر یا بیشتر است.

 

حداکثر ساعات کاری در کانادا

بسته به شغلی که افراد دارند ساعات کاری متفاوتی می توانند داشته باشند. به طور کلی حداکثر ساعات کاری افراد ۴۸ ساعت در هفته است.

 آمار ها نشان می دهند کارمندان کانادایی به طور میانگین در مشاغل مدیریتی ۴۰.۴ ساعت در هفته کار می کنند که این عدد کمی بالاتر از میانگین ملی (یعنی ۳۵.۸ ساعت) است.

 

مرخصی و تعطیلات سالیانه در کانادا

طبق قوانین کشور کانادا در صورتی که شخصی ۱ سال برای کارفرمایی در کانادا کار کند، از سال دوم به بعد می تواند در طول ۱ سال، دو هفته مرخصی داشته باشد و اگر فردی ۶ سال برای کارفرمایی کار کند، این میزان مرخصی افزایش می باید و حتی به سه هفته در سال هم می رسد.

 

تعطیلات عمومی در کانادا

به طور کلی در تقویم کانادا، ۹ روز به عنوان تعطیل رسمی وجود دارد که در این روز افراد می توانند در محیط کار حاضر نشوند و با این حال حقوق دریافت کنند. اگر فردی در روزهای تعطیل بنا به دلایلی کار کند، می تواند حقوق بیشتری دریافت کند.

تعطیلات عمومی سالیانه عبارتند از:

تعطیلی عمومی روز توضیحات
روز سال نو ۱ ژانویه روز اول عید، شروع سال میلادی جدید
جمعه خوب، آدینه مقدس ۱۴ آوریل بزرگداشت مصلوب شدن حضرت مسیح
دوشنبه عید پاک ۱۷ آوریل (همه ایالت ها به جز بریتیش کلمبیا) این عید از آدینه مقدس شروع می شود و تا یکشنبه به طول می انجامد.
روز ویکتوریا ۲۲ مه روز بزرگداشت ملکه ویکتوریا
روز کانادا ۱ ژوئیه در روز اول جولای 1867 کشور کانادا به یک فدراسیون با چهار استان به نام های نوا اسکوشیا، نیوبرانزویک، آنتاریو و کبک تبدیل شد.
روز کارگر ۴ سپتامبر فرصت به کارگران برای اقداماتی در خصوص شرایط کاری بهتر
روز شکرگزاری ۹ اکتبر در این روز مردم کانادا به خاطر محصول خوب و دیگر نعمت ‌ها به شکرگزاری می ‌پردازند.
روز کریسمس ۲۵ دسامبر تولد حضرت مسیح
روز بوکس ۲۶ دسامبر (همه ایالت ها به جز کبک و بریتیش کلمبیا) اما بسیاری از کانادایی‌ ها در این روز به خریدهای پس از کریسمس و همچنین تماشای هاکی روی یخ می پردازند

شرایط مرخصی و غیبت

در کانادا تمام کارکنان در طول یک سال از دو هفته مرخصی با حقوق برخوردار هستند. اگر یک سال کامل در مکانی مشغول به کار نباشید میزان برخورداری شما از مرخصی بر حسب ماه ‌های همکاری با کارفرما محاسبه می ‌شود. اگر از مرخصی ‌های خود استفاده نکنید کارفرما مبلغی را با توجه به تعداد روزهای مرخصی استفاده نشده به شما می ‌پردازد.

در کانادا تعطیلات فدرال و استانی وجود دارد که اگر شما نیمی از ماه قبل از تعطیلات را کار کرده باشید در روزهای تعطیل نیز حقوق دریافت می‌کنید.

همچنین کارکنانی که در روزهای تعطیل ملی، مجبور به کار هستند بابت 11 ساعت اول کار خود 1.5 برابر حقوق معمولی را دریافت می‌کنند و بابت ساعات بیش از 11 نیز 2 برابر حقوق معمولی به آن‌ها پرداخت می‌شود. به علاوه می‌توانند بابت انجام کار در روز تعطیل، از یک روز مرخصی استفاده کنند.

مرخصی استعلاجی در کانادا

طبق قوانین کشور کانادا، به طور کلی اگر کارمند تمام وقتی باشید که به طور میانگین ۳۷.۵ ساعت در هفته کار می کنید، در ماه نزدیک به ۹ ساعت می توانید مرخصی استعلاجی بگیرید.

توجه داشته باشید درخواست مرخصی استعلاجی تنها درصورتی امکان پذیر است که کارفرمای شما از عملکردتان در محل کار راضی باشد.

اگر به اطلاعات جزئی تری در مورد مرخصی استعلاجی در کانادا نیاز دارید روی این لینک کلیک کنید.

مرخصی به دلیل آسیب حین کار

کارکنانی که واجد شرایط دریافت خسارت هستند (از جمله کارمندان پاره وقت و یا تمام وقت)، مجاز به مرخصی ناشی از آسیب در حین کار با حقوق کامل تا ۵ روز کاری (تقریبا ۴۰ ساعت در هفته) هستند.

این مرخصی صرفا مخصوص آسیب در حین کار است و به دیگر مرخصی ها از جمله مرخصی استعلاجی تعلق نمی گیرد.

 

قوانین مربوط به دستمزد و پرداخت

قوانین کشور کانادا در مورد نحوه پراخت دستمزد به گونه ای است که بسیاری از مشاغل دارای اتحادیه هستند و دستمزد کارگران و کارمندان توسط این اتحادیه ها پرداخت می شود.

 

حداقل دستمزد در کانادا

حداقل دستمزد و حقوق در کانادا بر اساس عوامل مختلف و نسبت به ایالت و استانی که در آن کار می کنید متفاوت است. هر ایالتی قوانین و و مقررات خاص خود را برای کار دارد که این قوانین، حداقل حقوق دریافتی کارگران، حقوق کارمندان، شرایط سنی، اضافه کاری و دیگر موارد را تعیین می کند.

حداقل دستمزد در آنتاریو

طبق آخرین بررسی های صورت گرفته، حداقل نرخ دستمزد در انتاریو در حال حاضر ۱۴.۲۵ دلار در ساعت است که انتظار می رود این رقم افزایش یابد.

در انتاریو، دانش آموزان زیر ۱۸ سال که هفته ای ۲۸ ساعت کار می کنند، دستمزدی معادل ۱۳.۴۰ دلار در ساعت خواهند داشت. این اعداد به صورت کلی بیان شده است و ممکن است بسته به شغل افراد دستمزد آن ها کمتر یا بیشتر شود.

 

حداقل دستمزد در آلبرتا

حداقل دستمزد پرداختی در آلبرتا ۱۵.۰۰ دلار در ساعت است که این عدد بالاترین میزان دستمزد می باشد. در حالی که همه کارفرمایان باید حداقل ۱۵.۰۰ دلار به کارگران خود بپردازند، استثناهایی هم وجود دارد.

به عنوان مثال دانش آموزان زیر ۱۸ سال ۱۳.۰۰ دلار در ساعت درامد دارند. کارفرمایانی که امکاناتی مانند وعده های غذایی یا اتاق در اختیار کارگران خود می گذارند، می توانند ۳.۵۵ دلار برای هر وعده غذایی و ۴.۴۱ دلار برای هر شب اقامت از حقوق آن ها کسر کنند.

 

حداقل دستمزد در مانیتوبا

حداقل دستمزد در استان منیتوبا، ۱۱.۹۰ دلار در ساعت است که این عدد یکی از کمترین میزان پرداختی دستمزد در کشور کانادا است. این میزان دستمزد حداقل دستمزد برای همه کارکنان صرف نظر از سن آن ها و یا دیگر موارد مرتبط به شغل آن ها است. کارفرمایان می توانند هزینه اتاق و وعده های غذایی را تا سقف مشخصی از حقوق کارگران کسر کنند.

 

حداقل دستمزد در بریتیش کلمبیا

چهار تغییر اساسی برای افزایش حداقل دستمزد در بریتیش کلمبیا از 12.65 دلار در 2018 به 15.20 دلار تا 1 ژوئن 2021 در نظر گرفته شده است.

 

حداقل دستمزد در ساسکاچوان

حداقل دستمزد فعلی در ساسکاچوان، ۱۱.۴۵ دلار در ساعت است که کمترین میزان پرداخت دستمرد در کانادا به شمار می رود. کارگرانی که در خانه زندگی می کنند، تا سقف ۲۵۰ دلار از حقوق آن ها می تواند کسر شود.

حداقل دستمزد در کبک

حداقل دستمرد در کبک ۱۳.۱۰ دلار برآورد شده است که این رقم از اول ماه مه ۲۰۲۱ به ۱۳.۵۰ دلار در ساعت تغییر کرده است.

حداقل دستمزد در نوا اسکوشیا

حداقل دستمزد در ایالت نوا اسکوشیا، ۱۲.۵۵ دلار در ساعت بیان شده است که این عدد در آوریل ۲۰۲۱ افزایش یافته است.

توجه داشته باشید حداقل دستمزد گفته شده در نوا اسکوشیا برای فروشندگان املاک و مستغلات، نمایندگان بیمه، برخی از کارگران مزارع، کاراموزان و کارگران خانگی نیست و این افراد بسته به شغل مورد نظرشان دستمزد متفاوتی خواهند داشت.

 

کسورات حقوق و دستمزد کارکنان در کانادا

 • کسورات دولتی مصوب که توسط دولت‌های فدرال یا استانی مانند مالیات در کانادا و حق بیمه اشتغال کسر می‌شوند
 • کسورات قانونی بر اساس حکم دادگاه‌ها
 • کسورات توافق شده با کارمند مانند کمک‌های خیریه
 • پرداخت وام ‌ها یا قروضی که از کارفرما گرفته‌شده است
 • حق بیمه‌ های پزشکی و دندانپزشکی
 • بیمه ‌های زندگی و حق بیمه‌ های دراز مدت معلولیت
 • طرح حقوق بازنشستگی
 • برخی موارد دیگر

 

برنامه های مهاجرت کاری کانادا

اقامت دائم کانادا

اقامت موقت کانادا

 • ویزای کاری
 • ویزای کار ازاد
 • کار دانشجویی
 • ویزای کار همراه دانشجویی
 • کار پس از تحصیل
 • ویزای کار و تعطیلات

روش های اقامت دائم در کشور کانادا

اکسپرس انتری کانادا

این روش از سال ۲۰۱۵ آغاز شده و تاکنون ادامه دارد. روش اکسپرس اینتری کانادا یکی از محبوب ترین روش ها برای اخذ اقامت کانادا است. این سیستم بر اساس امتیازهایی است که فرد کسب می کند و سپس می تواند اقامت دائم در کشور کانادا را بگیرد.

 

معمولا داوطلبان زیر ۲۹ سال می توانند شانس بیشتری برای اخذ اقامت دائم در کانادا را داشته باشند.

افراد می توانند از طریق سیستم اکسپرس انتری با استفاده از روش های مهاجرتی زیر اقدام به مهاجرت در کشور کانادا کنند:

 

برنامه های مهاجرت استانی کانادا یا PNP

همه استان های کانادا به جز کبک و نوناووت، PNP منحصر به فرد خود را دارد. این برنامه در حقیقت برنامه ای است که به استان های کانادا اجازه می دهد افرادی را که مایل به مهاجرت به کانادا هستند را معرفی کند.

 برای معرفی شدن توسط یک استان یا قلمرو، باید دستورالعمل های موجود در وب سایت مورد نظر را دنبال کنید و مستقیماً با آن ها تماس بگیرید.

برای اینکه افراد بتوانند از طریق نامینیت شدن استانی اقامت دائم کانادا را بگیرند باید شرایط لازم برای کار در استان های مختلف کانادا را داشته باشند.

استان های کانادا با توجه به نیازمندی های شغلی خود افرادی که در سیستم اکسپرس انتری ثبت نام کرده اند را شناسایی می کنند و به آن ها برای کار در این استان پیشنهاد همکاری می دهند؛ بدین ترتیب فرد متقاضی با اخذ ۶۰۰ امتیاز می تواند از طریق برنامه های استانی برای مهاجرت به کشور کانادا اقدام کند.

 

ویزای استارت آپ کانادا

یکی دیگر از روش هایی که منجر به اقامت دائم در کانادا می شود، ویزای استارتاپ کانادا است که این روش خود یکی از محبوب ترین روش های مهاجرتی به شمار می رود.

اساس کار این روش به گونه ای است که شما از طریق شرکتی در کانادا که حاضر می شود روی ایده و طرح شما سرمایه گذاری کند، اقدام به مهاجرت می کنید. ایده شما باید به گونه ای عالی، بی نقص و منحصر به فرد باشد که صاحبان شرکت را مجاب کند ایده شما ارزش سرمایه گذاری دارد.

 

ویزای خود اشتغالی کانادا

این برنامه مخصوص نویسندگان، هنرمندان، نوازندگان، نقاشان، مجسمه سازان، طراحان و صنعتگران است. حداقل تجربه مورد نیاز برای اخذ ویزای خود اشتغالی ۲ تا ۵ سال است.

 افرادی که از طریق ویزای خود اشتغالی کانادا می خواهند به کار در کشور کانادا بپردازند حتما باید در سطح حرفه ای و بین المللی باشند و دیگر آن که از طریق سابقه کاری هنری یا ورزشی خود توانسته باشند کسب درآمد کنند.

 

اخذ PR از طریق کار دانشجویی

تجربه کار دانشجویی نیمه وقت می تواند برای تقویت رزومه دانشجویان برای اکسپرس انتری فدرال مفید باشد. بدین صورت که با احتساب آن به صورت تمام وقت می تواند برایشان تجربه کار غیر کانادایی محسوب شود. البته این نکته بایستی در نظر گرفته شود که داشتن کار دانشجویی، تجربه کار کانادایی محسوب نمی شود. در حالت دیگر، این امر می تواند به ایشان در آشنایی با محیط کار و دریافت جاب آفر از کارفرماهای کانادایی کمک کند و بعد از این امر دانشجویان فارغ التحصیل می توانند بر اساس برنامه های مختلف اکسپرس انتری اقدام نمایند.

 

اخذ ویزا از طریق پایلوت آتلانتیک

گرفتن PR‌ در کانادا مخصوص کسانی که می خواهند در یکی از ایالت های نوا اسکوشیا، نیوفاندلند و لابرادور، نیوبرانزویک و پرنس ادوارد آیلند کار کنند.

افراد متقاضی اولا باید نمره زبانی بالایی داشته باشند ثانیا بودجه کافی برای تامین هزینه های زندگی خود و خانواده خود را داشته باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد راه های اقامت دائم در کانادا بر روی این لینک کلیک کنید.

مشخصات ویزای کار کانادا

 • عنوان انگلیسی: Canadian work visa
 • مدت اعتبار: ۶ ماه
 • هزینه: ۲۴۰ دلار
 • گروه هدف: افراد متخصص و جویای کار

 

جاب آفر کانادا

جاب آفر در حقیقت نامه ای است از طرف کارفرمایان کانادایی که به شما اجازه کار موقت در کشور کانادا را می دهد. این اطلاعات شامل حقوق و کسری حقوق شما، شرایط اشتغال و ساعات کاری است. برای اخذ برخی از مشاغل نیازی به داشتن کد LMIA نیست و همان جاب آفر کافی است.

 

مراحل اخذ جاب آفر در کانادا

 • مراجعه به سایت های کاریابی و ارزیابی کلیه روش های کاریابی از جمله روزنامه ها

 • نوشتن رزومه قوی و ارسال به شرکت ها یا مراکز کاریابی

 • ارتباط با کارفرمایان و دریافت جاب آفر

 • دریافت کد LMIA در صورتی که شغل مورد نظر به این کد احتیاج داشته باشد.

 • ارسال کلیه مدارک به اداره کار و مهاجرت کانادا

 • انگشت نگاری سپس انتظار برای نتیجه درخواست بررسی

 

شرایط مورد نیاز متقاضی خارجی برای جاب افر کانادا

مسیر کارگران
با مهارت
مسیر کارگران
با مهارت متوسط
مسیر فارغ
التحصیلان
بین المللی
– سابقه کار: حدأقل 12 ماه سابقه کاری تمام‌وقت در شغلی با مهارت بالا
– تحصیلات: دیپلم دبیرستان کانادایی یا معادل خارجی آن
– مهارت زبانی: حدأقل سطح 4 Canadian Language Benchmark
– تمکن مالی: تمکن مالی مطلوب برای حمایت از خود و خانواده  
– سابقه کار: (سابقه کاری متقاضی این جریان باید در یکی از مشاغل نیازمند مهارت متوسط باشد.) حدأقل 12 ماه سابقه کاری تمام‌وقت در شغلی با مهارت بالا
– تحصیلات: دیپلم دبیرستان کانادایی یا معادل خارجی آن
– مهارت زبانی: حدأقل سطح 4 Canadian Language Benchmark
– تمکن مالی: تمکن مالی مطلوب برای حمایت از خود و خانواده
– داشتن جاب آفر معتبر

– پیشنهاد شغلی معتبر
– سابقه کاری
– تحصیلات
– مهارت زبانی
– تمکن مالی

 

 

 

لیست جاب آفر کانادا

کانادا در مشاغل بسیار متنوعی نیازمند نیروی کار است. برخی مشاغل در لیست زیر به شدت مورد نیاز بازار کار کانادا قرار دارند که دست کارفرما را برای استخدام نیروی کار خارجی باز می‌گذارد. بنابراین، اگر در یکی از مشاغل لیست زیر مشغول فعالیت هستید، احتمال دریافت پیشنهاد شغلی کانادا برای شما بسیار بالاست!

اگر شغل خود را در لیست پایین مشاهده کردید، پیشنهاد می‌دهیم برای بررسی دقیق شرایط خود برای دریافت جاب آفر کانادا با مشاوران حرفه‌ای تراست تماس بگیرید.

عنوان شغلی کد
مدیران خدمات اسکان 0632
سوپروایزر اسکان، مسافرت، گردشگری و خدمات مرتبط 6313
دفتردار و تکنسین حسابداری 1311
بازیگر و کمدین 5135
افسر مدیریتی 1221
مدیران دبیرستان و هنرستان فنی حرفه‌ای 0421
مدیران تبلیغات، بازاریابی و روابط عمومی 0124
مهندسان هوافضا 2146
بازرسان محصولات کشاورزی و شیلات 2222
مجریان، مشاوران و متخصصان کشاورزی 2123
خلبانان، مهندسان و مدرسان پرواز 2271
اداره کنندگان ترافیک هوایی و مشاغل مرتبط 2272
تکنسین ها و بازرسان هواپیما و الکتریکی 2244
مکانیک و بازرس هواپیما 7315
تکنولوژیست بهداشت حیوانات و تکنسین دامپزشکی 3213
ناشران 5231
سرویس کنندگان و تعمیرکاران لوازم خانگی 7332
معماران 2151
تکنولوژیست و تکنسین معماری 2251
مدیران معماری و علم 0212
صنعتگران 5244
ورزشکاران 5251
تکنسین ضبط صوت و تصویر 5225
صوت شناس 3141
نویسندگان و مؤلفان 5121
تکنسین سرویس خودرو، کامیون و مکانیک اتوبوس و تعمیرات مکانیکی 7321
نانوایان 6332
مدیران بانک، موسسات اعتباری و سرمایه گذاری 0122
تکنولوژیست و تکنسین بیولوژی 2221
بیولوژیست و مشاغل مرتبط 2121
بناها 7281
تکنسین پخش 5224
افسر توسعه کسب و کار و محققان و مشاوران بازاریابی 4163
قصاب ها 6331
کابینت سازان 7272
تکنسین سرویس و تعمیر کابل تلویزیون 7247

لیست مشاغل به شدت مورد نیاز جاب آفر کانادا بسیار بلند بالاتر از آن چیزی است که در اینجا ارائه داده‌ایم. 

 

سازمان مهاجرتی الهام کیا
مهاجرت به کانادا، ویزاکانادا، اقامت کانادا، تحصیل کانادا، سرمایه گذاری کانادا ،استارت اپ کانادا، استارت آپ ویزا، مهاجرت کانادا، تحصیلی دانش اموزی کاناد،ا تحصیلی دانشگاه، پذیرش کالج، پذیرش دانشگاه کانادا، اپلای ،کارشناسی اپلای، کارشناسی ارشد ،اپلای مستر، اپلای مستر دوم ،اپلای دکتری ،پست داک، پست دکتری ،فرصت مطالعاتی کانادا، مهاجرت ثبت شرکت کانادا، ویزای کار، جاب آفر کانادا، پیشنهاد کارکانادا، اکسپرس اینتری کانادا، اکسپرس انتری کانادا، اسکیل ورکرکانادا، اسکیل ترید کانادا، اسکیل ورکر استانی کانادا ، کارآفرینی کانادا 
اسپانسرشیب  کانادا ،اسپانسرشیب فرزندان کانادا، اسپانسرشیب والدین کانادا، اسپانسرشیب همسرکانادا، خوداشتغالی کانادا ،اقامت کانادا ،اقامت دائم کانادا ،پاسپورت کانادا، برنامه های استانی کانادا، دعوتنامه کاری کانادا، توریستی کانادا ،؛پناهندگی کانادا ، مولتیپل کانادا، مهاجرت کانادا ، کوآپ کانادا، ثبت شرکت کانادا، جاب کانادا ، الهام کیا کانادا ، ویزای تحصیلی کانادا ، مدارس کانادا ، دانشگاه کانادا، کالج کانادا، انتاریو کانادا ، بریتیش کلمبیا کانادا ، تورنتو کانادا، ونکوور کانادا ، مدرسه کانادا، ویزای همراه کانادا، مهاجرت قانونی کانادا، سابمیت کانادا 
Job offer Canada,mohajerat Canada,visa Canada , student visa Canada, education Canada ,start up Canada , student Canada, school Canada , college Canada , apply Canada ,master university Canada ,phd Canada,apply Canada, express entry Canada, skill worker Canada, ict Canada ,imp Canada, refugee Canada , self employed Canada, job Canada, lmia Canada,post doctorate,elham kia,elham kia Canada,immigration Canada, iccrc ,immigration lawyer  
سازمان مهاجرتی الهام کیا، سازمان مهاجرتی الهام کیا
سازمان مهاجرتی الهام کیا، سازمان مهاجرتی الهام کیا

 

رزرو وقت مشاوره

جهت پیش مشاوره از طریق شماره تماس 09015940289 و رزرو وقت مشاوره با کارشناسان سازمان مهاجرتی الهام کیا تماس فقط از طریق واتس آپ در ارتباط باشید

درخواست مشاوره
whatsapp
09015940289

برای پیش مشاوره رایگان و راهنمایی بیشتر، با کارشناسان کیا در ارتباط باشید

درخواست مشاوره

رزرو وقت مشاوره

ما به شما کمک میکنیم با توجه به شرایطتان بهترین گزینه را برای مهاجرت انتخاب کنید.با ما در ارتباط باشید.

required
سریع‌ترین راه ارتباطی با سازمان مهاجرتی الهام کیا
0901-5940289