✔️ثبت شرکت در کانادا

  • 1

1هزینه ثبت شرکت در آلبرتا چقدر است؟

هزینه دولتی ثبت یک شرکت جدید در آلبرتا ۴۴۵ دلار می‌باشد و همچنین، فقط هزینه ثبت شرکت انحصاری در آلبرتا نیز ۶۰ دلار تعیین شده که با هزینه‌های جاری دیگر، ممکن است به مرز ۵۰۰ دلار و یا حتی بیشتر از آن هم برسد.

2چطور می ‌توان در آلبرتا یک شرکت ثبت کرد؟

برای انجام این کار، باید چهار مرحله را پشت سر بگذارید. مرحله اول، انتخاب اسم برای کسب و کارتان است. اگرچه برای انتخاب اسم یک شرکت یک سری محدودیت هم وجود دارد، اما شما باید با دقت اسم شرکت خود را انتخاب کنید. در مرحله دوم، باید یک گزارش از اسم مورد نظر خود برای کسب و کارتان تهیه کنید (این مرحله، اجباری و ضروری نیست). مرحله سوم به تکمیل فرم‌های مربوطه برای ثبت شرکت در آلبرتا اختصاص دارد و مرحله چهارم نیز ارائه اطلاعات ثبت شرکت خود در آلبرتا به یک ارائه دهنده خدمات است.

3آیا برای راه اندازی یک شرکت انحصاری در آلبرتا باید آن را ثبت کرد؟

ثبت کردن یک نام تجاری برای کسب و کارتان در آلبرتا در جهت راه اندازی یک شرکت انحصاری ضروری است. صد البته، ثبت شرکت برای کسب و کار شرکت‌های سهامی هم ضروری است.

4آیا می ‌توان بدون ثبت کردن یک نام تجاری در کسب و کار خود از آن استفاده کرد؟

این احتمال وجود دارد که بدون ثبت نام تجاری کسب و کار خود، قادر به استفاده کردن از آن به عنوان یکی از کسب و کارهای رسمی و شناخته شده در استان محل اقامت خود نباشید و به رسمیت شناخته نشوید.

5برای ثبت نام تجاری کسب و کار خود باید چه کار کرد؟

اولین قدم در پروسه ثبت نام تجاری کسب و کار مورد نظر خود، این است که اسمی که برای آن در نظر دارید را جست و جو کنید تا اطمینان پیدا کنید که شخص دیگری در استان یا ایالت شما کسب و کارش را با این اسم ثبت نکرده باشد.

6آیا می ‌توان بدون ثبت شرکت به انجام کسب و کار در کانادا پرداخت؟

باید توجه داشته باشید که تمام کسب و کارها نیاز ضروری به ثبت شدن ندارند. در صورتی که یک شرکت انحصاری را در کانادا راه اندازی کنید و فقط از اسم قانونی خود به عنوان نام تجاری آن استفاده کنید، نیازی به ثبت کسب و کارتان در استان خود ندارید. با این وجود، در هر استان یا ایالتی که قرار داشته باشید، ممکن است هنوز لازم باشد که کسب و کارتان را در شهرداری محل اقامت خود ثبت کنید.

7ثبت شرکت در کلگری چقدر هزینه دارد؟

به طور کلی، میزان دقیق هزینه ثبت شرکت در کلگری به نوع کسب و کاری که در نظر دارید، بستگی دارد. اما اگر بخواهیم به یک محدوده قیمت اشاره کنیم، می‌توانیم بگوییم که هزینه انجام این کار از ۴۴۵ دلار تا بیش از ۵ هزار دلار متغیر است.

8چطور می‌توان یک کسب و کار کوچک در کلگری راه اندازی کرد؟

قدم اول برای انجام این کار، این است که محل استقرار شرکت خود را تعیین کنید. در مرحله بعدی باید از قوانین انجام این کار آگاهی پیدا کنید. مرحله سوم به اقدام برای انجام این کار و شروع یک کسب و کار به صورت آنلاین خلاصه می‌شود و در مرحله آخر نیز باید تاییدیه‌های لازم را به دست بیاورید.

9دریافت مجوز کسب و کار در کلگری چقدر هزینه دارد؟

هزینه دریافت گواهینامه‌های لازم برای اخذ مجوز کسب و کار در کلگری بین ۴۰۰ تا بیش از ۲ هزار دلار است که مقدار دقیق آن به نوع کسب و کاری که انجام می‌دهید، بستگی دارد.

10آیا برای راه اندازی کسب و کار در آلبرتا باید ثبت شرکت انجام داد؟

برای راه اندازی یک شرکت انحصاری تحت هر اسمی به غیر از نام خودتان در آلبرتا، باید یک نام تجاری ثبت کنید. همچنین، انجام این کار برای همکاری، همکاری محدود و یا همکاری با مسئولیت محدود نیز ضروری است.

11آیا می‌توان بدون ثبت یک نام تجاری از آن استفاده کرد؟

بدون این که در ابتدا یک نام تجاری را ثبت کنید، ممکن است قادر به استفاده کردن از آن به صورت قانونی نباشید.

12آیا کسب و کارهای آنلاین هم به مجوز کسب و کار نیاز دارند؟

همه‌ی شرکت‌ها باید مجوز کسب و کار داشته باشند و مهم نیست که محصولات یا خدمات خود را به صورت آنلاین به فروش می‌رسانند و یا از طریق یک فروشگاه یا دفتر فیزیکی.

13برنامه انتقال درون شرکتی یا Intra company transfer چیست؟

دولت کانادا این امکان را در اختیار افراد قرار داده تا تحت برنامه انتقال درون شرکتی به عنوان یک نیروی کار ماهر به طور موقت در این کشور مشغول به کار شوند. به طور کلی، Intra company transfer نوعی از مهاجرت کاری به کانادا به شمار می‌رود و به این منظور طراحی و پیاده سازی شده تا فرایند استخدام و به خدمت گیری نیروهای کاری ماهر و متخصص که دارای یک مهارت و تخصص ویژه در زمینه کسب و کار هستند را تسریع کند.

14ویزای ICT چیست؟

ویزای ICT به افرادی تعلق می‌گیرد که از طریق روش انتقال درون شرکتی موفق به اخذ مجوز کار در کشور کانادا شده‌اند

15آیا برنامه انتقال درون شرکتی به LMIA هم نیاز دارد؟

برنامه انتقال درون شرکتی یک روش برای اخذ ویزای کار در کانادا به شمار می‌رود و جزو معدود برنامه‌هایی است که نیازی به LMIA ندارد.

16آیا برنامه انتقال درون شرکتی منجر به اخذ اقامت دائم کانادا خواهد شد؟

بله، تحت یک سری شرایط خاصT امکان تبدیل ویزای ICT به PR وجود دارد. در واقع، شخص متقاضی باید حداقل به مدت یک سال از برنامه انتقال درون شرکتی به صورت تمام وقت استفاده کرده باشد. پس از گذشت یک سال، می‌تواند برای دریافت اقامت کانادا از طریق سیستم Express Entry اقدام کند.

17برنامه انتقال درون شرکتی تا چه مدت اعتبار دارد؟

اعتبار اولیه ویزای ICT یک سال می‌باشد. اما به راحتی قابل تمدید است.

18صدور ویزای ICT به چه مدت زمان نیاز دارد؟

معمولا بین ۲ تا ۱۰ هفته به زمان نیاز است تا با ویزای ICT یا برنامه انتقال درون شرکتی موافقت شود. مدت زمان دقیق آن به کشور شخص متقاضی بستگی دارد و به عنوان مثال، افرادی که از یک کشور معاف از ویزای کانادا مثل آمریکا برای این کار اقدام کنند، طی مدت ۲ هفته ویزای ICT را به دست خواهند آورد. اما حداکثر تا ۱۰ هفته انجام می‌شود.

19هزینه ثبت شرکت در ایالت‌ های مختلف کانادا چقدر است؟

علاوه بر سرمایه اولیه‌ای که برای ثبت شرکت در کانادا به آن نیاز دارید برای انجام روند قانونی ثبت شرکت و انجام تشریفات نیز هزینه‌ای از شما دریافت می‌شود که در هر ایالت متفاوت است. در این بخش به هزینه‌ ثبت شرکت در مهم‌ترین ایالات کانادا اشاره می‌کنیم: ایالت انتاریو: تقریبا 360 دلار ایالت آلبرتا: 450 دلار بریتیش کلمبیا: 360 دلار کبک: 326 دلار ایالت نوا اسکوشیا: 337 دلار

20خرید شرکت در کانادا به چه صورت است؟

برخی مهاجران برای فرار از تشریفات و مقررات مربوط به ثبت شرکت در کانادا، خرید شرکت را ترجیح می‌دهند. بدین معنا که شخص بدون این که خود را درگیر پروسه ثبت کند، مالک شرکتی در کانادا می‌شود. اشخاصی که این روش را انتخاب می‌کنند باید حداقل 51 درصد از سهام شرکت را بخرند تا بتوانند از این طریق، اقامت کانادا را به دست آورند. توصیه می‌شود که در صورت اقدام به خرید سهام شرکت کانادایی حتما با وکیل متخصص در حوزه حقوق شرکت‌های تجاری مشورت کنید.

21ثبت شرکت از طریق Owner Operator چه مدت به طول می انجامد؟

۲ ماه برای جمع آوری مدارک و اطلاعات مورد نیاز برای ثبت شرکت، ۲ هفته تا ۴ ماه برای دریافت کد LMIA‌ از اداره کار کانادا، مدت زمانی که درخواست شما در اداره مهاجرت کار کانادا بررسی می شود نیز بسته به کشور شما دارد. در کل این روند ممکن است کمتر از یک سال به طول انجامد.

22به طور کلی در کانادا از چه نوع شرکت هایی برای تاسیس در این کشور می توان استفاده کرد؟

شرکت ها در کشور کانادا به ۴ دسته تعاونی، شرکت های با مسئولیت محدود، شرکت های مشارکتی و مالکیت شخصی تقسیم می شوند که افراد بسته به شرایط خود می توانند یکی از این مدل شرکت ها را انتخاب کنند.

23مراحل ثبت شرکت در کشور کانادا چه مقدار زمان می برد؟

ثبت شرکت در کانادا بسته به عوامل مختلفی می تواند متفاوت باشد اما در کل به طور معمول ۱ تا ۴ هفته به طول می انجامد.

24آیا می توان برای ثبت شرکت در کانادا به صورت آنلاین اقدام کرد؟

بله کلیه مراحل ثبت شرکت به صورت اینترنتی و آنلاین امکان پذیر است.

25اصلی ترین مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در کانادا چیست؟

اساس نامه شرکت، گذر نامه معتبر، شناسنامه، گواهی بانکی سپرده سرمایه، فرم درخواست تاسیس شرکت

26آیا این امکان وجود دارد که دانشجویان بتوانند در کانادا ثبت شرکت کنند؟

بله همه افرادی که ایده مناسبی برای تاسیس شرکت دارند و از طرفی هم تمکن مالی کافی برای انجام این کار دارند و یا می توانند از حمایت های اسپانسر بهره ببرند صرف نظر از دانشجو بودن یا شاغل بودن می توانند در کانادا ثبت شرکت کنند.

27مراحل ثبت نام تجاری شرکت در کانادا به چه صورت است؟

در مرحله اول باید نام تجاری انتخابی با محصولی که تولید می‌کنید یا خدماتی که ارائه می‌دهید مرتبط باشد. همچنین فرایندی که برای ثبت نام تجاری باید طی کنید با موضوع فعالیت شرکت در ارتباط است. برای ثبت نام تجاری باید فرمی پر کنید و نام تجاری مورد نظر خود را در آن ذکر کنید. در هر ایالت این فرم را باید به اداره مربوطه تحویل بدهید. برای ثبت نام تجاری باید مبلغی بپردازید که میزان آن در هر ایالت متفاوت است. ممکن است اداره مربوطه با نام تجاری پیشنهادی موافقت نکند که در این صورت باید نام دیگری انتخاب کنید.

28آیا متقاضیان بین المللی و افراد خارجی می توانند در کانادا ثبت شرکت کنند؟

بله هر کس که ایده و طرح مناسب و سرمایه لازم داشته باشد، می تواند ثبت شرکت کند. شما تنها باید کلیه شرایط لازم برای ثبت شرکت را انجام دهید و فرقی نمی کند که نیروی کار خارجی باشید یا کانادایی.

29احتمال رد شدن توسط افسر کنسولگری در کانادا چقدر است؟

معمولا افرادی که کلیه مراحل را به درستی انجام می دهند و شرایط لازم برای ثبت شرکت در کانادا را دارند می توانند با موفقیت این مراحل را پشت سر بگذارند. بیش از ۹۵ درصد از افرادی که اقدام به ثبت شرکت کرده اند موفق شده اند با این حال اگر توسط آفیسر ریجکت شدید،

30میزان تحصیلات لازم برای ثبت شرکت در کانادا چیست؟

داشتن حداقل دیپلم برای ثبت شرکت در کانادا الزامی است. توجه داشته باشید که برای ثبت شرکت در کانادا میزان تحصیلات بالا اهمیت چندانی ندارد و از شرایط لازم برای تاسیس شرکت، داشتن تجربه کاری در مدیریتی است. به طور کلی فرد متقاضی باید ۳ تا ۵ سال سابقه مدیریتی داشته باشد تا واجد شرایط ثبت شرکت در کانادا شود.

31آیا مدیریت کارآمد در شرکت می تواند تاثیری در اخذ اقامت دائم کانادا داشته باشد؟

بله چرا که ثبت شرکت در کانادا به خودی خود منجر به اخذ PR‌ کانادا نمی شود و این زمانی میسر است که کسب و کار شما به سود دهی بالایی برسد و تاثیر مثبتی در اقتصاد کانادا داشته باشد.

32در هنگام تاسیس شرکت آیا باید از افراد مقیم کانادا استفاده کرد یا می توان از افراد غیر مقیم هم برای استخدام نیروی کار بهره برد؟

به طور کلی در سال اول باید ۲ شهروند کانادایی یا فردی که اقامت دائم کانادا را دارد را استخدام کنید اما استخدام فرد غیر مقیم کانادا هیچ سود و امتیازی برای شما نخواهد داشت.

33شرکت های سهامی در کانادا به چه صورت ثبت می شوند؟

ثبت شرکت به صورت فدرال: این شرکت ها طبق قوانین فدرالی کانادا ثبت می شوند و مشغول به فعالیت می شوند. ثبت شرکت به صورت استانی: این شرکت ها طبق قوانین استانی موجود در هر استان ثبت می شوند.

34ثبت شرکت در کانادا چگونه می تواند منجر به اخذ اقامت دائم در کانادا شود؟

در صورتی که فرد بتواند از برنامه های کارآفرینی کانادا استفاده کند و یا اینکه بیزنس پلن مناسبی داشته باشد می تواند PR کانادا را دریافت کند.

35بیزینس پلن چیست؟

بیزینس پلن برگه ای است که در آن اطلاعاتی جزئی کار مانند کسب و کار، دلایل تاسیس شرکت، برنامه هایی که شرکت برای آینده کاری شرکت در نظر گرفته است و دیگر اطلاعات را مورد بررسی قرار می دهد تا شرکت بتواند به صورت اصولی کلیه جوانب را مورد آزمایش و تحقیق قرار دهد.

36چه شاخصه هایی در ثبت شرکت در کانادا تاثیرگذار است؟

نرخ تورم نرخ تولید ناخالص داخلی نرخ مالیات

37قوانین کلی ثبت شرکت در کانادا کدام اند؟

فرد باید اثبات کند که شرکت مورد نظر تاثیر مثبتی در اقتصاد کشور دارد. فرد باید سابقه مدیریتی داشته باشد. فرد باید علاقه مندی زیادی به مشاغل مدیریتی و رهبری داشته باشد. ایده و طرح شرکت مد نظرتان باید خلاقانه باشد و احتمال موفقیت در آن بالا باشد. فرد باید حداقل ۲ شهروند کانادایی یا مقیم کانادا را در شرکت استخدام کند. متقاضی باید حداقل ۱۸ سال سن داشته باشد.

38مهمترین مزایای ثبت شرکت در کانادا چیست؟

نیاز به سفر نیست اما رفتن به سفر اکتشافی می تواند تاثیر خوبی داشته باشد ثبت شرکت در همه استان های کانادا امکان پذیر است و افراد با توجه به شرایط هر استان می توانند شرکت خود را تاسیس کنند استفاده از خدمات بهداشتی و درمانی رایگان و یا ارزان برای افراد امکان تحصیل رایگان فرزندان زیر ۱۸ سال میسر است امنیت بسیار بالای سرمایه گذاری در کانادا و ریسک پذیری کم در این کشور

39بهترین شهرهای کانادا برای ثبت شرکت کدام اند؟

بسته به نوع شرکتی که شما می خواهید در کانادا تاسیس کنید، ممکن است شرایط برخی از استان ها بیشتر با شما سازگاری داشته باشد اما به طور کلی شهرهایی مانند مونترال، بریتیش کلمبیا، تورنتو، ونکوور، کلگری شرایط بسیار ایده آلی برای ثبت شرکت مخصوصا شرکت های نوپا دارند.

40حداقل سرمایه لازم برای ثبت شرکت در کانادا چقدر است؟

اینکه چه مقدار برای ثبت شرکت و تاسیس شرکت نیاز دارید بسته به طرح شما و ایده شرکت شما بستگی دارد اما در کل برای ثبت شرکت حداقل به ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار دلار نیاز دارید. مسلما هر چقدر ایده شما بهتر باشد و بخواهید شرکت بزرگتری داشته باشید، به مبلغ بیشتری برای سرمایه گذاری نیاز دارید.

41منظور از تعیین قوانین برای ثبت شرکت در کانادا چیست؟

هر شرکت تجاری در کانادا باید محدوده قوانین مشخصی را تعیین کند و این قوانین را به امضای اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت برسانند. در این قوانین کلیه محدودیت هایی که برای تجارت شما در نظر گرفته می شود، تعداد اعضای شرکت، تعداد مدیران و تعداد اعضای هیئت مدیره، نام شرکت و مقدار درآمد سهام آورده شده است.

42مدت اعتبار برنامه انتقال درون شرکتی در کانادا چقدر است؟

این ویزا ۱ سال اعتبار دارد اما نکته قابل توجه در مورد‌ آن این است که این ویزا بدون هیچ دردسری قابل تمدید است.

43ثبت شرکت انفرادی به چه صورت است؟

این نوع شرکت فقط با حضور یک شخص تشکیل می‌شود و تنها عضو آن خودتان هستید. مزایایی که شرکت انفرادی دارد چنین است که، تمام تصمیمات راجع به شرکت از سوی موسس اتخاذ می‌شود. همچنین تمام سرمایه و سود شرکت نیز به موسس تعلق دارد. همچنین گزارش مالیاتی که از سوی اداره مالیات ایالتی خواسته می‌شود ساده است.

44ثبت شرکت انفرادی چه معایبی دارد؟

ویژگی منفی شرکت انفرادی این است که بانک‌ها و موسسات مالی کم‌تر حاضر به اعطای وام به این نوع شرکت‌ها هستند. همچنین اگر قصد انتقال شرکت انفرادی به شخص دیگری را داشته باشید پروسه قانونی آن کمی دشوار است.

45ثبت شرکت مشارکتی به چه صورت است؟

در این نوع شرکت موسس تنها تصمیم‌گیرنده نیست بلکه سایر اعضا نیز در جلسات تصمیم‌گیری حضور خواهند داشت و به اتفاق یکدیگر، شرکت را اداره می‌کنند. در شرکت مشارکتی نیز برای ارائه گزارش مالیاتی مشکل خاصی نیست

46ثبت شرکت مشارکتی چه معایبی دارد؟

ویژگی منفی شرکت مشارکتی اختلافی است که ممکن است در تصمیم‌گیری و نحوه اداره شرکت بین اعضا رخ دهد. همچنین ممکن است هر یک از شرکا با اقدامات خود بدهی‌هایی را برای شرکت به بار بیاورند که ممکن است از سود یا اصل سرمایه جبران شود.

47ثبت شرکت با مسئولیت محدود به چه صورت است؟

گران‌ترین نوع شرکت برای ثبت و راه‌اندازی است که به پول زیادی نیاز است. در این نوع شرکت، مسئولیت هر یک از شرکا به میزان آورده فرد در شرکت محدود می‌شود. بنابراین اگر شرکت ورشکست شود هر یک از شرکا فقط به میزان سرمایه‌ای که وارد شرکت کرده مسئول هستند. به همین دلیل در رابطه با تاسیس شرکت با مسئولیت محدود، سخت‌گیری بیشتری وجود دارد. معمولا اشخاص تمایل بیشتری برای عضویت در این نوع شرکت دارند و در مقابل، بانک‌ها و موسسات مالی تمایل کم‌تری برای ارائه تسهیلات به شرکت با مسوولیت محدود از خود نشان می‌دهند.

48ثبت شرکت تعاونی به چه صورت است؟

معمولا ثبت این نوع شرکت کم‌تر از سوی اشخاص حقیقی انتخاب می‌شود. معمولا در راستای تحقق برخی از اهداف اجتماعی که کسب سود نیز بخشی از آن محسوب می‌شود شرکت تعاونی تاسیس می‌شود. در این شرکت معمولا تعداد شرکا زیاد است به همین دلیل تصمیمات کمی به سختی اتخاذ می‌شوند.

49آیا می‌توان با ثبت شرکت در کانادا، اقامت دریافت کرد؟

ثبت شرکت در کانادا به خودی خود منجر به دریافت اقامت دائم کانادا نمی‌شود اما میتواند باعث تسهیل در دریافت اقامت دائم شود.

50ویزای همراه کانادا چه مزایایی برای همسر و فرزندان دارد؟

همسر شما با دریافت ویزای همراه مجاز به کار به‌صورت تمام وقت هستند و فرزندانتان نیز اجازه‌ تحصیل خواهند داشت.

51آیا می‌توان در کانادا شرکت ثبت کرد و آن را از راه دور مدیریت کرد؟

خیر. در ثبت شرکت در کانادا، حضور مدیر شرکت الزامیست.

52آیا می‌توان برای والدین، ویزای همراه کانادا دریافت کرد؟

ویزای همراه کانادا فقط برای همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال قابل دریافت است.

53آیا هر شرکتی می تواند از این برنامه استفاده کند؟

شرکت های واجد شرایط شرکت هایی هستند که بطور منظم ، سیستماتیک و مداوم در کشور خود به ارائه کالا و یا خدمات مشغول هستند. به عنوان مثال ، شرکتی که هیچ کارمندی ندارد و تنها روی کاغذ به وجود آمده تا از این برنامه استفاده کند واجد شرایط نخواهد بود. شرکتها باید بتوانند مدارکی را ارائه دهند تا ثابت کنند که “در حال کار” هستند. به عنوان مثال ، اثبات پرداخت حقوق و دستمزد به کارمندان ، گزارش های سالانه ، وب سایت و ادبیات تجاری ، صورت های سود و زیان ، توافق نامه های مشارکت ، مجوزهای انجام کار ، اظهارنامه مالیاتی و غیره.

54آیا تنها کسب و کارهایی که در قالب شرکت سازماندهی شده اند واجد شرایط این برنامه هستند؟

نه لزوما. کسب و کاری در این برنامه واجد شرایط است که تحت قانون حاکم در حوزه قضایی خود سازماندهی شده باشد. این کسب و کار می تواند خصوصی، دولتی، سهامی خاص، سهامی عام، مسئولیت محدود، جواز کسب، شراکت، تعاونی و غیره باشد. مهم آن است که ساختاری که کسب و کار در آن تعریف شده است، ریشه حقوقی و قانونی داشته باشد.

55آیا کسب و کار می بایست انتفاعی باشد؟

خیر. سازمان های غیر انتفاعی، خیریه، مذهبی و خدمات رسانی عمومی نیز می توانند از این برنامه استفاده نمایند.

56آیا کسب و کاری که به کانادا منتقل می شود باید در کانادا شرکتی ثبت کند؟

بله. شرکت کانادایی می بایست طوری ثبت و سازماندهی شود که بین آن و شرکت غیر کانادایی رابطه تابعه، وابسته و یا شعبه ایجاد شود.

57تعهدات شرکت تاسیس شده در کانادا چیست؟

شرکت کانادایی می بایست برنامه های واقع بینانه ای برای شروع عملیات در کانادا به همراه توانایی مالی در قالب Business Plan نشان دهد. شرکت همچنین می بایست محل کارفیزیکی برای عملیات کانادا را تهیه کند.(هرچند که برای شروع شرکت می تواند از آدرس وکیل خود استفاده کند) این موارد برای قبل از دریافت ویزای کار کارمند انتقالی لازم است و پس از آن شرکت تعهدی نخواهد داشت. (برای ایجاد قابلیت تمدید ویزای کار، شرکت می بایست مواردی را در سال اول فعالیت خود انجام داده باشد)

58آیا شرکت کانادایی می بایست کارمند منتقل شده را استخدام کند؟

بله. کارمند انتقال داده شده می بایست در سمتی مشابه سمت وی در شرکت غیر کانادایی و حداقل برای 18 ماه استخدام شود. پرداخت حقوق او می تواند توسط شرکت کانادایی و یا شرکت غیر کانادایی انجام شود.

59چگونه می توانم بفهمم که آیا بعد از ویزای کار، می توانم اقامت دائم دریافت کنم؟

درخواست برای اقامت دائم با استفاده از تجربه کاری کسب شده در برنامه ICT وابسته به شرایطی خاص است که بسته به هر کسب و کار متفاوت خواهد بود. در نتیجه برای پاسخ دقیق تر به این سوال می بایست مشورت تخصصی دریافت نمایید.

60آیا برای این برنامه نیاز به نمره رسمی زبان وجود دارد؟

خیر ، اما اگر قصد اقامت دائم دارید ، باید در زمان درخواست اقامت دائم نمره مورد نیاز را کسب کرده باشید.

whatsapp
09015940289

برای پیش مشاوره رایگان و راهنمایی بیشتر، با کارشناسان کیا در ارتباط باشید

درخواست مشاوره

رزرو وقت مشاوره

ما به شما کمک میکنیم با توجه به شرایطتان بهترین گزینه را برای مهاجرت انتخاب کنید.با ما در ارتباط باشید.

required
سریع‌ترین راه ارتباطی با سازمان مهاجرتی الهام کیا
0901-5940289